Naughty: kolekcja Local Heroes inspirowana serialem Sex & The City

Dziewczyna w białej bluzie z napisem Naughty na tle czerwonego cadilaca

Girl power, Nowy Jork, odrobina nostalgii i cztery mocne charaktery: to wszystko, co można powiedzieć w skrócie o nowej kolekcji Local Heroes.

Inspirację serialem Sex & the City widać w krojach, napisach oraz grafikach. Ten serial wyznaczył trendy, inspirował wiele dziewczyn na całym świecie a teraz doczekał się również własnej kolekcji. Nie zabrakło powiedzonek dziewczyn typu 911, I’M ON FIRE na kurtce – cytat Samanthy Jones, czy MEN ARE LIKE PLANTS, THEY’RE NOT THAT COMPLICATED – również wypowiedziane przez naszą ulubioną Samanthę. W nowej kolekcji nie zabraknie klasyków Local Heroes czyli bluz oraz t-shirtów.

Czytaj także: Czego nauczyliśmy się, oglądając „Seks w Wielkim Mieście”? 

Naszą myślą przewodnią jak zwykle było to, aby robić rzeczy, które nie tylko dobrze wyglądają ale takie, w których każda dziewczyna czuje się komfortowo i wygodnie (i po raz kolejny pokazujemy, że to możliwe). Wróciliśmy do odświeżonej gumy na ubraniach z logotypem LOCAL HEROES, do naszego ulubionego weluru oraz będzie trochę motywów w kratkę. Udowadniamy, że dziewczyny mogą czuć się sexy w dresach, że każda powinna czuć się komfortowo we własnej skórze i w tym, co nosi.

Kampania do kolekcji została zrobiona w San Diego przez Krissy Saleh – młodą fotografkę, która współpracowała z takimi firmami jak Brandy Melville oraz Urban Outfitters. Przed obiektywem stanęła Lexi, która świetnie oddała klimat nowych ubrań.

Zdjęcia: Krissy Saleh
Modelka: Lexi B
Makijaż: Kristi Collings

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News