Levi’s® x Naomi Osaka w najnowszej kolaboracji

Naomi Osaka w kampanii Levi's
zdjęcia: materiały prasowe

Kiedy dochodzi  do starcia mody i sportu, nie ma miejsca na przegranych. A z pewnością kiedy do gry wkracza Naomi Osaka. Najnowsza kolaboracja tenisistki ziemnej i amerykańskiego giganta Levi’s® to ukłon w stronę klasyki jeansu. Kolekcja składająca się z pięciu elementów to w dużej mierze wkład samej Osaki – zarówno w kwestii projektowania, jak i szkiców. Zobaczcie sami!

Levi’s® x Naomi Osaka – kolekcja

W kolekcji znajdziemy kaskadową spódnicę Mermaid Skirt z kontrastującym jeansem i falbaną na dole, które sprawiają, że zyskuje ona nieregularną długość i Denim Halter Top, który idealnie podkreśli objętość spódnicy Mermaid.

Kolejnym elementem kolekcji jest Artist Coat. Płaszcz średniej długości w stylu oversize, z szerokimi rękawami i lekko opadającymi ramionami, a także naszywanymi kieszeniami i denimem w dwóch odcieniach. Marka podkreśla, że każdy z tych elementów został wykonany w 100% z bawełny uprawianej ekologicznie.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Dopełnieniem kolekcji jest kurtka Zip Bomber Jacket. Poza kontrastowym denimem i mankietami, na dole kurtki znajdziemy laserowy nadruk z logo Naomi. Spodnie Naomi Jean ’93, które także posiadają ten sam nadruk, wzorowano na męskich jeansach 501.

Naomi Osaka w kampanii Levi's
zdjęcia: materiały prasowe
Naomi Osaka w kampanii Levi's
zdjęcia: materiały prasowe
Naomi Osaka w kampanii Levi's
zdjęcia: materiały prasowe

Levi’s® x Naomi Osaka – współpraca

Choć na korku bywa groźna, w  życiu prywatnym określa siebie jako delikatną i spokojną. To właśnie ta mieszanka cech stała się inspiracją do kolekcji i słynnego już logo “flower bear”.

,,Chciałam, aby ta kolekcja była wesoła, zabawna i dostępna dla każdego. Moim celem było przypomnienie nam wszystkim, żebyśmy cieszyli się życiem, które prowadzimy i nie traktowali wszystkiego zbyt poważnie. Co najlepsze, wszystkie te elementy sprawiają, że czuję się bardzo pewnie i komfortowo, ponieważ we wszystkich wygląda się dobrze i przyjemnie się je nosi.” – opisuje Naomi Osaka

Naomi Osaka w kampanii Levi's
zdjęcia: materiały prasowe

Wieloletnia entuzjastka mody, Osaka nie jest jednak obca projektowym kolaboracjom. W 2020 roku zadebiutowała w kolekcji kapsułówej z ADEAM, a na początku tego roku wypuściła swoją trzecią kolekcję Nike. Nie możemy jednak zapomnieć o rakiecie tenisowej, zaprojektowanej wspólnie z Takashi Murakami i Yonex.

Naomi Osaka w kampanii Levi's
zdjęcia: materiały prasowe

Kolekcja Levi’s® x Naomi Osaka jest dostępna na stronie marki Levi’s ®.

Zobacz też: MSCHF x Jimmy Fallon – projekt z gwiazdą jednego z najsłynniejszych talk show na świecie

MSCHF x Jimmy Fallon – projekt z gwiazdą jednego z najsłynniejszych talk show na świecie

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News