Wspólna kolekcja Levi’s i LEGO. Jak nie kochać wspomnień z dzieciństwa?

Kurtka levis lego

Wspólna koleckja Levi’s i LEGO przywołuje najfajniejsze wspomnienia, gdy jako dzieci uczyliśmy się eksperymentować. Nasza kreatywność bawiła nas samych i wszystkich w domu. Ta współpraca jest celebracją nieograniczonej wyobraźni.
Levi’s® uwielbia każdą formę kreatywności i zabawy, a także niczym nieograniczoną możliwość personalizacji produktów. Widzieliście zapewne akcje kreatywne na festiwalach i w social mediach. Teraz dwie kultowe marki połączyły swoje siły i stworzyły kolekcję, która budzi w nas dziecko.

Kurtka levis lego

Na czym to polega?

Możemy na przykład wyrazić swój nastrój używając do tego odpowiednich klocków. Kolekcja zawiera pierwszą w historii innowacyjną, elastyczną płytkę LEGO. Panel LEGO, wykonany z giętkiego silikonu, pozwala tworzyć swoje własne personalizowane projekty z LEGO DOTS, czyli nowego produktu wprowadzonego przez LEGO Group. Panel jest wszyty bezpośrednio na produkt, dzięki temu każdy może stworzyć swój własny projekt przy pomocy wybranych przez siebie elementów klocków, które przyczepia się do płytki.

levis i lego

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Płytki, na które wczepiamy klocki będą dostępne w formie personalizowanej naszywki na kurtce vintage stonewash Levi’s® Trucker Jacket, kurtce Dad Crop Trucker Jacket, spodniach 501® ‘93 Straight Jeans oraz szeregu bluz i akcesoriów. Do produktów będzie dołączona torba zawierająca 110 klocków LEGO® DOTS. W kolekcji znajdą się również koszulki z nadrukami. Chociaż nie będą one posiadały płytek do personalizacji, to na pewno ucieszą fanów obydwu marek.

Dodatkowe kolorowe elementy

Elementy LEGO przewijają się także w detalach, takich jak guziki w kultowych kolorach LEGO: żółtym, czerwonym, zielonym, niebieskim, białym i czarnym. Standardowa wszywka  w spodniach Levi’s® także została przekształcona w elastyczną czerwoną płytkę LEGO. Płytki będą też wszywane nad kieszenią kurtki oraz na nogawkach spodni. Życzymy miłej zabawy ?

kurtka levis legotorba levis legokurtka levis legospodnie levis z kolorowymi guzikamispodnie levis z naszywką laegtorba levis lego

bluza levis legolongsleeve levis lego

czapka levis lego

5/5 - (2 votes)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News