#MajtkiMocy – ruszyła charytatywna inicjatywa SHOWROOM x Element Żeński

Nogi kobiet w majtkach

Dzisiaj Międzynarodowy Dzień Kobiet. Chociaż naszą solidarność z kobietami powinniśmy pokazywać nie tylko od święta, to akurat dzisiaj nasza solidarność może stać się rzeczywista!

Bielizna EZ Undies to projekt Elementu Żeńskiego. Projekty EZ Undies to próba przełożenia propagowanego przez Element Żeński podejścia do dbania o siebie na konkretny produkt. Jest wygodna, dobrze skrojona i wykonana z wysokiej jakości materiałów bezpiecznych dla miejsc intymnych. Stworzona z myślą o codziennym komforcie niezależnie od sytuacji. W pracy, w domu, podczas okresu czy uprawiania sportu.

Wspólna inicjatywna SHOWROOMu i Elementu Żeńskiego to wyjątkową okazja, żeby połączyć przyjemne z pożytecznym. Od każdej zamówionej pary SHOWROOM przekaże 50 złotych na rzecz Centrum Praw Kobiet. Akcja trwa od 7 do 10 marca! Pokażmy, że mamy moc! EZ Undies możecie zamawiać tutaj.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


SHOWROOM dla Centrum Praw Kobiet [5]

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News