Categories: artfilm

Lena Dunham zagra w nowym filmie Quentina Tarantino

Niedawno pisaliśmy raptem zajawkę o nowej produkcji Tarantino, a dzisiaj odkrywają się przed nami kolejne karty Once Upon a Time in Hollywood.

Wygląda na to, że mało kto ze świata filmu i sztuki nie będzie zaangażowany w najnowszy film Tarantino. Jak już wiemy, w Sharon Tate – modelkę i żonę Romana Polańskiego wcieli się Margot Robbie. Obok niej na ekranie zobaczymy między innymi Dakotę Fanning, Jamesa Marsden, Luke’a Perry, Ala Pacino i Damiana Lewis, Brada Pitta i Leonardo DiCaprio.

Teraz, jak donosi Hollywood Reporter, do obsady dołączy Lena Dunham – radykalna feministka i twórczyni serialu Girls (HBO). Dla Leny będzie to pierwsza rola w pełnometrażowym filmie.

Według Vulture w obsadzie pojawi się także Maya Hawke, czyli córka Umy Thurman, która całkiem niedawno podzieliła się wrażeniami z planu Kill Bill, gdzie jak twierdzi – niewiele brakowało, a byłaby martwa.

Dodatkowo Margot Robbie dodała niedawno zdjęcie w pełnym kostiumie jako Sharon Tate. Once Upon a Time In Hollywood prawdopodobnie będzie miał premierę 26 lipca 2019 roku, w okolicach 50. rocznicy morderstwa Tate.

Komentarze
Rate this post
Klarysa Marczak

Recent Posts

Nostalgiczna kolaboracja Palace Skateboards x Calvin Klein

W świecie, w którym amerykański minimalizm zderza się z nowoczesną kulturą skate, współpraca Calvina Kleina…

1 dzień ago

Festiwal Wschód Kultury – Inne Brzmienia już w lipcu w Lublinie

„Inne brzmienia” to kultowy festiwal muzyki, którą trudno skategoryzować. Wszystko to, co nowatorskie i niepowtarzalne,…

3 dni ago

Egonlab – stylowe pokolenie dziadków i babć

Prawdziwa i zupełnie niespodziewana IT couple w wykonaniu osiemdziesięciolatków. Brzmi niewiarygodnie, prawda? Otóż od 2018,…

3 dni ago

Wiosną świat wygląda lepiej – w obiektywie smartfona

Wiosną, kiedy wszystko budzi się do życia – ludzie wyglądają jakoś lepiej, a przyroda wręcz…

3 dni ago

Chodź ze mną do przymierzalni – czyli kim jest brafitterka?

Brafitterka to osoba, która profesjonalnie zajmuje się doborem odpowiedniego do potrzeb biustonosza. To wykwalifikowana w…

5 dni ago

Nietypowy prezent na Dzień Ojca – jaki wybrać?

Jednym z najważniejszych dni w roku jest Dzień Ojca. Specjalnie na tę okazję przygotowywane są…

5 dni ago