Quentin Tarantino potwierdza, że ma pomysł na realizację „Kill Bill 3”

Dzień po ogłoszeniu nominacji do Złotych Globów dla najnowszego filmu Tarantino – Pewnego razu… w Hollywood, reżyser uchylił rąbka tajemnicy na temat możliwości przywrócenia do życia Kill Bill.

W poniedziałek Tarantino udzielił wywiadu dla SiriusXM, gdzie podczas rozmowy z Andym Cohenem powiedział, że spotkał się niedawno na obiedzie z Umą Thurman i owszem – rozpoczął prace nad historią trzeciej odsłony kultowej, krwawej serii.

Mam pomysł, który może być interesujący – powiedział reżyser, podkreślając również, że chce stworzyć fabułę, która sprawi, że Panna Młoda (grana przez Thurman) zostanie doceniona jak nigdy wcześniej.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Nie chciałem wymyślać po prostu jakiejś przygody. Ta postać zasługuje na coś więcej. Nie po to walczyła tak ciężko i długo.

Możemy z tego wywnioskować, że Uma Thurman powróci do kolejnej części Kill Bill, a nie jak sugerował wcześniej Tarantino, że historia będzie opierała się na córce Vernity Green. Jeśli już zacieracie ręce na myśl o Kill Bill 3, musimy jednak ostudzić wasz entuzjazm, bo jak przyznał reżyser, filmu nie mamy się co spodziewać wcześniej, niż za 3 lata.

Całego wywiadu możecie posłuchać poniżej.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News