Categories: muzykawydarzenia

Legenda muzyki elektronicznej ponownie w Polsce. Mark Knight zagra w Palladium!

Jeden miesiąc i 20 dni — tyle w tym momencie dzieli nas od występu jednego z najpopularniejszych DJów na świecie. Mark Knight już 18 maja zagra w warszawskim Palladium!

Aż trudno uwierzyć, że maj jest tak blisko! Ciepłe dni przyniosą ze sobą z pewnością wiele atrakcji, dlatego warto zaplanować wcześniej niektóre z nich! To właśnie tej majowej nocy w jednej z najpopularniejszych warszawskich miejscówek koncertowych i teatralnych, z przedwojenną tradycją, wystąpią artyści światowego formatu!

Chociaż niekwestionowaną gwiazdą wieczoru będzie nikt inny jak Mark Knight, to towarzyszyć mu będą także godni uwagi Tube & Berger oraz gość… niespodzianka! Na scenie pojawią się też Unknown Poets i Milkwish. A imprezę tradycyjnie zamknie M1k3.

Dla tych, którzy jeszcze nie mieli przyjemności poznać twórczości i osoby Marka Knighta, mamy kilka faktów. Mark to przede wszystkim DJ rozpoznawalny w każdym zakątku świata, który w ostatnim roku zagrał kilka koncertów w Polsce. DJ, producent muzyczny oraz właściciel wytwórni Toolroom Records. Od ponad 10 lat obecny na scenie i nadal nie zwalnia tempa.

Z kolei Tube & Berger, czyli Arndt Roerig i Marko Vidovic to artyści, którzy ukształtowali gatunek Deep House swoimi znakomitymi produkcjami. Ich utwór Imprit of Pleasure znajduje się w pierwszej 10 najlepiej sprzedających się utworów wszech czasów na Beatport.

Wyciągajcie kalendarze i notujcie: 18 maja 2019, Palladium, Warszawa. Start o 21:00. Bilety są dostępne w sprzedaży tutaj. Wydarzenie na Facebooku: tutaj.

A jeśli ktoś z Was nie jest przekonany, czy warto — na zachętę mamy dla Was after-movie z lutowej imprezy z Claptonem w roli głównej!

Komentarze
Rate this post
Klarysa Marczak

Recent Posts

Dlaczego kreatory www ciągle zyskują na popularności? Jak wybrać najlepsze narzędzie?

Jeśli chcesz stworzyć własną stronę internetową, masz do wyboru dwie drogi: albo zwrócisz się do…

3 dni ago

Nowy album Florence + the Machine „Dance Fever” – bajka w 14 utworach

Jeden z najoryginalniejszych zespołów brytyjskich, Florence + the Machine powraca z baśnią zainspirowaną zjawiskiem tanecznej…

3 dni ago

Taco Hemingway powraca z podwójną siłą

Tak, dobrze przeczytaliście. Po ponad dwóch latach wymuszonej przerwy, Taco Hemingway powrócił na scenę. Trasa…

4 dni ago

Dlaczego kochamy krew i łzy? Fenomen true crime

Podcasty opowiadające o brutalnych morderstwach, rozczłonkowanych zwłokach i ludziach znikających w niewyjaśnionych okolicznościach na stałe…

4 dni ago

Active Noise Canceling – historia redukcji hałasu od 1933 roku…

Słuchawki z redukcją szumów są popularne od kilku lat, ale zastanówmy się, jak to działa…

5 dni ago

Co dzieje się z Aniołkami Victoria’s Secret?

Aniołki Victoria’s Secret to legendy świata mody i modelingu. Najpiękniejsze kobiety świata, o idealnych proporcjach…

5 dni ago