Co kryje internet? Najdziwniejsze konta na Instagramie

Blondynka wklejona w zdjęcie wielkiego kawałka pizzy

Rozpoczynając z nudów przeglądanie Instagrama, nigdy nie wiadomo na co trafimy. Znajdziemy tu np. profil pełen screenów zabawnych konwersacji z byłymi partnerami, a konto reklamujące się jako oficjalny profil Seana Penna może okazać się zbiorem przypadkowych, śmiesznych zdjęć gwiazd. Sprawdźcie listę najdziwniejszych profili na Instagramie, które koniecznie będziecie chcieli follować!

  1. Tasteofstreep

Printscreen z instagrama

Jak smakuje Meryl Streep? To zależy w jakie kolory jest ubrana i z jakim smakołykiem połączona. Dziwne pytanie – dziwna odpowiedź. Tak samo jak dziwny, a zarazem zaskakująco ładny i uzależniający jest profil @tasteofstreep. Sprawdźcie koniecznie!

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


2. Cookingforbae

Printscreen z instagrama

Jak głosi stare przysłowie: przez żołądek do serca. Pewnie nie raz, nawet jeśli zupełnie nie potraficie gotować, chcieliście zrobić przyjemność swojej drugiej połówce i przygotować jej/jego ulubione danie. Jak wyszło? Niejednokrotnie pewnie tak jak na obrazkach profilu @cookingforbae – pełnym zdjęć nieudanych potraw przygotowywanych z myślą o ukochanej/ukochanym.

3. Kanyedoingthings

Printscreen z instagrama

Kanye West jest bardzo poważnym człowiekiem. Przynajmniej za takiego się uważa i tak chce być postrzegany przez opinię publiczną. Tym zabawniejszy jest profil @kanyedoingthings ukazujący popularnego rapera w zwykłych sytuacjach. Zdjęcie z opisem Kanye trzymający skrzydełko kurczaka potrafi wywołać uśmiech na twarzy.

4. Miserable_men

Printscreen z instagrama

Wspólne zakupy to obowiązkowy punkt każdego związku. Nie da się jednak ukryć, że jest to aktywność dużo bardziej atrakcyjna dla kobiet. Ławeczki galerii handlowych okupowane są zwykle przez rzesze przemęczonych, wpatrzonych w pustkę mężczyzn. Podobne obrazki znajdziecie na profilu @miserable_men. Uwaga, bardzo smutne!

5. Official Sean Penn

Printscreen z instagrama

Nie, to nie jest profil Seanna Penna. Konto @officialseanpenn pełne jest przypadkowych zdjęć gwiazd z dodanymi do nich zabawnymi opisami. Już wiecie co przeglądać w leniwy, niedzielny wieczór.

6. Texts from your ex

Printscreen z instagrama

Były kojarzy wam się ze wszystkim co najgorsze? Mimo to wciąż otrzymujecie od niego wiadomości, przez które musicie sobie przypominać o znienawidzonej relacji? Być może humor wam poprawi to, że nie jesteście w tym osamotnieni. Na profilu @textsfromyourex znajdziecie masę screenów podobnych konwersacji, często zabawnych. Śmiejcie się przez łzy!

7. Celestebarber

Printscreen z instagrama

Prawie każdy chce być gwiazdą. Celeste Barber została gwiazdą dzięki udawaniu gwiazd. Na swoim profilu @celestebarber w prześmieszny sposób parodiuje zdjęcia znanych postaci. 

Tekst: Stanisław Nowiński

5/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News