Królowie house’u zrobią nam długi weekend. Freemasons w Iskrze!

Dwóch mężczyzn trzymających złotą ramkę

House’owa środa rzadko się zdarza, więc jak już się zdarzy – trzeba korzystać! Szczególnie że przed nami perspektywa długiego weekendu!

Już 19 czerwca w Iskrze zagra brytyjski duet Freemasons w skład którego wchodzi Russell Small i James Wiltshire. Russell od ponad dwóch dekad odnosi ogromne sukcesy na światowej scenie klubowej. Najpierw jako Phats & Small z nieśmiertelnym hitem Turn Around, od 2004 roku jako duet Freemasons wydali dziesiątki znanych singli i remixów największych globalnie muzycznych artystów.

Produkcje takie jak Love On My Mind, Rain Down Love, Uninvited, Watchin czy Heartbreak (Make Me A Dancer) oraz remixy dla m.in. Beyonce, Kelly Rowland, Whitney Houston, John Newmana, Depeche Mode, London Grammar, Hurts, Eurythmics, Kylie Minogue, Sophie Ellis Bextor, Jamiroquai czy Mobiego stały się kultowe i osiągały pierwsze miejsca list przebojów jak i sprzedawały się w niezliczonych kopiach.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Już 19 czerwca, po wielu latach Russell wróci do naszego kraju zagrać specjalnie na pierwszej edycji In House We Trust w ogrodzie klubu Iskra w Warszawie. Towarzyszyć mu będzie, trójka polskich artystów znanych z częstych występów na Ibizie czyli Neevald, Tomazzo oraz Gigi. Prosto z wysp przyleci Dj i promotor Anthony M. Zza naszej południowej granicy pojawi się jeden z najlepszych czeskich artystów czyli Leemac. A wszystko dopełnią utalentowani Tom45 z projektu Deep Sesje oraz Loletta z ekipy In House We Trust.

Bilety można kupować przez Going. oraz na bramce w dniu imprezy. Start o 21:00. Śledźcie na bieżąco wydarzenie na Facebooku.

https://www.instagram.com/p/Byzwev3o_12/

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News