Królowie house’u zrobią nam długi weekend. Freemasons w Iskrze!

Dwóch mężczyzn trzymających złotą ramkę

House’owa środa rzadko się zdarza, więc jak już się zdarzy – trzeba korzystać! Szczególnie że przed nami perspektywa długiego weekendu!

Już 19 czerwca w Iskrze zagra brytyjski duet Freemasons w skład którego wchodzi Russell Small i James Wiltshire. Russell od ponad dwóch dekad odnosi ogromne sukcesy na światowej scenie klubowej. Najpierw jako Phats & Small z nieśmiertelnym hitem Turn Around, od 2004 roku jako duet Freemasons wydali dziesiątki znanych singli i remixów największych globalnie muzycznych artystów.

Produkcje takie jak Love On My Mind, Rain Down Love, Uninvited, Watchin czy Heartbreak (Make Me A Dancer) oraz remixy dla m.in. Beyonce, Kelly Rowland, Whitney Houston, John Newmana, Depeche Mode, London Grammar, Hurts, Eurythmics, Kylie Minogue, Sophie Ellis Bextor, Jamiroquai czy Mobiego stały się kultowe i osiągały pierwsze miejsca list przebojów jak i sprzedawały się w niezliczonych kopiach.

Już 19 czerwca, po wielu latach Russell wróci do naszego kraju zagrać specjalnie na pierwszej edycji In House We Trust w ogrodzie klubu Iskra w Warszawie. Towarzyszyć mu będzie, trójka polskich artystów znanych z częstych występów na Ibizie czyli Neevald, Tomazzo oraz Gigi. Prosto z wysp przyleci Dj i promotor Anthony M. Zza naszej południowej granicy pojawi się jeden z najlepszych czeskich artystów czyli Leemac. A wszystko dopełnią utalentowani Tom45 z projektu Deep Sesje oraz Loletta z ekipy In House We Trust.

Bilety można kupować przez Going. oraz na bramce w dniu imprezy. Start o 21:00. Śledźcie na bieżąco wydarzenie na Facebooku.

Rate this post