Kombinezony dla facetów. Czy RompHim będzie letnim trendem?

Grupa mężczyzn ubranych w kombinezony

Czy słyszeliście kiedyś o kombinezonach dla mężczyzn? I nie chodzi tu o robocze kombinezony ale takie, które można nosić na co dzień, latem. Wydaje Wam się to dziwne? W dzisiejszych czasach wszystko jest możliwe, a projekt RompHim jest tego żywym przykładem. 

RompHim to kampania na Kickstarterze (platforma pomagająca zebrać fundusz na dany projekt) stworzona przez ośmiu przyjaciół płci męskiej. Pewnego razu wpadli oni na pomysł wypełnienia niszy na rynku odzieży męskiej, którą według nich jest kombinezon dla mężczyzn. Stworzyli więc kolekcję zapinanych na guzik kombinezonów z krótkim rękawkiem, dostępnych póki co w trzech wersjach kolorystycznych. Cena za jeden kombinezon wynosi póki co 90 dolarów, zaś docelowo ma kosztować 119 dolarów.


ACED Design, bo taką nazwę nosi grupa chłopaków pochodzących z Chicago, pragnie zachęcić mężczyzn do noszenia tego elementu garderoby, który niegdyś był zarezerwowany tylko dla kobiet. Twórcy kombinezonu twierdzą, że pomysł na ich produkt powstał z powodu nieistniejącej odzieży, która byłaby jednocześnie stylowa i wygodna. I do tego praktyczna. ACED Design doskonale zdawało sobie sprawę z trudności jaką sprawia kobietom załatwianie się mając na sobie kombinezon, dlatego też dołączyli oni do swojego produktu dodatkowy zamek umożliwiający mężczyznom swobodne korzystanie z toalety.

Póki co wiele osób podchodzi raczej z rezerwą do tego pomysłu, jednak robi się o tym coraz głośniej a to przecież reklama jest dźwignią handlu.

Na zdjęciu widzimy kombinezon oraz opis co on posiada, tj. mała kieszeń, zamki oraz guziki. 35515c00fa644c1dc635dddb02a4f837 original Kombinezony dla facetów. Czy RompHim będzie letnim trendem? Na zdjęciu widzimy cztery sylwetki mężczyzn od szyi do kolana ubranych w kolorowe kombinezony

Tekst: Julia Gugniewicz

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News