Koktajle z ludzkich łez

Zdawać by się mogło, że widzieliśmy już wszystko. Jeszcze niedawno hitem internetu były koktajle ze świerszczami, te serwowane na gorąco w butelkach wody, a nawet spożywane podczas inhalacji! Czym świat postanowił zaskoczyć nas tym razem? Drinkami z łez.

Wynalazcy tego pomysłu, czyli Bompas & Parr – którzy również odpowiedzialni byli za alkohol podawany nam poprzez inhalator, otwierają swoją wystawę 15 grudnia. Będzie można tam zrobić własne, gorzkie koktajle z dodatkiem swoich łez. To niesamowite doświadczenie odbędzie się w Brytyjskim Muzeum Jedzenia, gdzie znajdą się odpowiednie narzędzia, takie jak świeczki i klasyczna muzyka, które skłonią gości do płaczu. Jeżeli to jednak nie pomoże, pomysłodawcy zaproponowali specjalny masaż dookoła oczu, aby wywołać potrzebne im łzy do skomponowania wyjątkowego drinka z odpowiednimi przyprawami.

Bompas & Parr opowiadają, że w ich pracach można dostrzec inspirację historią. Podobno, podczas wojny domowej w Ameryce, kobiety płakały do butelek i zatrzymywały tam swoje łzy, dopóki ich mężowie nie wrócili bezpiecznie do domu. Miejcie w pogotowiu swoje chusteczki.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

crying

tekst | Nicole Szczekocka

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News