Categories: miastomiejsca

5 hedonistycznych powodów do odwiedzenia Próżności: nowego miejsca na klubowej mapie Poznania

Przed nami otwarcie jednego z najbardziej enigmatycznych miejsc na poznańskiej scenie klubowej. Przestrzeń hedonistycznych przyjemności, zapomnienia w tańcu i braku poczucia czasu – opowiadają o lokalu jego założyciele. Uchylamy rąbka tajemnicy i przedstawiamy pięć powodów, dla których warto dać szansę Próżności!

Muzyka na pierwszym miejscu

Na Niepodległości 8a, bo właśnie tam znajduje się nowo powstały lokal Próżność, nie ma miejsca na oklepane bookingi. Tylko do końca tego roku potańczycie tam przy setach najciekawszych artystów z całego świata. Holenderski duet Detroit Swindle wraz z Lorenzem Rhode zaprezentuje selekcję najmodniejszej elektroniki. Przybywający prosto z Włoch Riva Starr udowodni, że nie ma sobie równych wśród europejskich producentów. Z kolei Australijczyk DJ Boring – sensacja melodyjnego, podbijającego serca słuchaczy lo-fi house’u – na przekór swojemu pseudonimowi nie pozwoli się nikomu nudzić. Bogaty program Próżności skrywa też koncertową sensację prosto z Norwegii – indie rockowy zespół Kakkmaddafakka.

Dobre, bo polskie

Polacy nie gęsi, też potrafią rozkręcić niejedną imprezę! W nowym klubie pobawicie się z czołówką rodzimych producentów i DJ-ów. Flirtini, Zambon, Rubin Robi Raban, DJ NOZ – tych nazw nie trzeba nikomu przedstawiać. A żebyście przez cały tydzień nie mogli się doczekać powrotu do Próżności, taneczny maraton uzupełniają występy najpopularniejszych raperów: Ten Typ Mesa, Rasmentalism czy Jana-Rapowanie.

Próżna selekcja

Ekstrawagancja wygrywa u Was z przeciętnością? Stawiacie na niekonwencjonalne rozwiązania i wyrazisty styl? Nowy klub przywita Was z otwartymi ramionami – najbardziej próżnie ubrani goście mogą liczyć na tańsze wejściówki! Poza tym dobrze jest czasem postawić na niebanalność, prawda?

Najważniejsze jest to, co w środku

Próżność to nie tylko starannie wyselekcjonowana muzyka i wspaniali goście. Specjalnie zaaranżowana w samym centrum miasta przestrzeń dzieli się na dwie sale: Lustrzaną, gdzie będą występować największe gwiazdy oraz Szampańską, w której usłyszycie lokalnych producentów. Gdziekolwiek nie zawędrujecie, warto zaopatrzyć się na barze w unikalne drinki o intrygujących nazwach. Kogo nie skusi Próżność, Chciwość lub Nieczystość, ten trąba!

Wielkie otwarcie

Czy cztery argumenty przekonały Was na tyle, że myślami już jesteście na Alei Niepodległości 8a? Jeśli tak, to mamy dla Was dobrą wiadomość – do wielkiego otwarcia klubu już w ten weekend. Dwudniowy raut taneczny rozpoczyna się już dzisiaj (piątek). Próżność nie bierze jeńców i startuje z wysokiego C: 19 października zagra tam znany i lubiany kolektyw Flirtini, a dzień później z Wielkiej Brytanii do Poznania przyjedzie członek supergrupy Foals, Edwin Congreave. Do zobaczenia na parkiecie!

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1876942272612219/

Komentarze
Rate this post
Klarysa Marczak

Recent Posts

Netflix rozszerza uniwersum „Przeznaczenie: Saga Winx” o 2 książki

Wielkimi krokami zbliżają się nowe odcinki serialu fantasy „Przeznaczenie: Saga Winx”, którego pierwowzorem jest słynna…

18 godzin ago

Poczet pisarzy różnych: Robert E. Howard

Zaprezentowana filmowa wersja przygód Conana była tak słaba, że tłumnie ujawnili się wielbiciele dotychczas wyśmiewanych…

2 dni ago

Win:Win – szósta odsłona wernisażu psich portretów Michała Torzeckiego

Michał Torzecki i Daftcode ponownie zapraszają na otwarcie akcji charytatywnej pod hasłem „Sztuka pomagania zwierzakom”.…

4 dni ago

Felieton Hiro. Bezpieczeństwo über alles

Kiedy uświadomiłem sobie, że prawo jazdy posiadam już od osiemnastu lat, poczułem się bardzo staro. Nic tylko odłożyć…

5 dni ago

Olsztyn Green Festival 2022 zaprasza

Ponad dwadzieścia koncertów topowych polskich muzyków, a także liczne rozmowy z artystami i naukowcami o…

5 dni ago

Fiorucci 59th Street – powrót do korzeni

Włoska firma powraca z wielkim hukiem. 23 czerwca miała miejsce premiera kolekcji pod tytułem 59th…

6 dni ago