Weź kąpiel w wannie w towarzystwie lwów. W Wielkiej Brytanii powstał wyjątkowy kurort

Lew patrzący na kobietę w wannie

Lion Lodge znajdujący w hotelu na terenie rezerwatu Port Lympne w hrabstwie Kent na południu Wielkiej Brytanii oferuje wyjątkowe doznania dla chętnych na spędzenie w nim urlopu.

Lion Lodge to wyjątkowy oszklony pokój z wanną lub łóżkiem w otoczeniu ponad 760 zwierząt, w tym lwów, tygrysów, żyraf, nosorożców, goryli i niedźwiedzi. Można spokojnie powiedzieć, że osoba kąpiąca się w umieszczonej w pokoju wannie wygląda jak zaparowana przekąska dla głodnych drapieżników na zewnątrz.

Pokoje hotelowe w rezerwacie wyposażone są w aneksy kuchenne, Wi-Fi, kominki, systemy rozrywki, książki i gry. W ramach posiłków gościom oferowana jest pizza pieczona w piecu opalanym drewnem, czy szerokie menu restauracji Babydoll, nazwanej na cześć ukochanego goryla rezerwatu.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Za dodatkową opłatą goście mogą towarzyszyć jednemu z dozorców rezerwatu przez cały dzień, karmiąc goryle lub biorąc udział w kursie fotografii zwierząt. Młodzi entuzjaści fauny mogą wziąć udział w 6-godzinnym szkoleniu dla młodych leśniczych lub przeżyć bliskie (ale bezpieczne) spotkanie z jednym ze zwierząt. Hotel oferuje także trzy wycieczki safari i trzygodzinną podróż balonem nad Portem Lympne.

Ceny pokojów i małych domkiem wahają się od kilkuset dolarów do nawet 2200 USD za noc.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News