KEEP It PALE 5 w Metronomie ?

Grafika promująca imprezę Keep It Pale 5

Parę miesięcy temu pisaliśmy o przedstawicielach nowej sceny rapowej, a już 27 października będziecie mogli zobaczyć na żywo kilka składów i osób, które wtedy wymieniliśmy. Szykuje się wyjątkowy wieczór, a to za sprawą imprezy KEEP IT PALE, która odbędzie w klubie Metronom. Szykujcie się na konkretne emocje!

W trakcie imprezy KEEP It PALE 5 wystąpi Palewave w składzie: Dead Baron Profeat Dan, DJ: enjoii oraz goście w składzie: Szpaku, 102 BOYZ, Avi & Louis Villain. A po koncercie planowany jest after, na którym usłyszycie Enjoii i Ajsen & Eter.

Czas:
22:00 Avi
x Louis Villain
23:00 Szpaku
00:00 102 BOYZ
01:00 Palewave
After:
02:00 Ajsen x ETER
03:00 enjoii

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Jeszcze raz: co, gdzie, kiedy? 27 października 2017, klub Metronom. Wjazd: 25 PLN na bramce! Link do wydarzenia na FB: TUTAJ. Nie ma sensu nadużywać słów, więc przedstawimy Wam ziomków, którzy wstąpią na scenie Metronomu w muzyczny sposób. Nasza kamera zarejestruje to, co tam się wydarzy, a następnego dnia 28.10 planujemy zdjęcia do clipu 102 Boyz. (Dziewczyny z charakterem, które chciałyby wziąć udział w nagraniu mogą się zgłosić przez DM na Instagramie @hiro_magazine)

 

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News