Katolicy chcą odwołać Mystic Festival

mystic festival

Prześladowania katolików nie ustępują – i tak na przykład 7 czerwca rozpocznie się satanistyczny Mystic Festival, który wezwie na nasze ziemie Szatana. Dlatego instytucja Polska katolicka, nie laicka sugeruje, że spotkanie z samym Lucyferem nie jest czymś, czego jako Polacy byśmy chcieli.

W związku z tym powstała petycja o odwołanie tegorocznego Mystic Festival.

Mystic Festival – święto metalu w Gdańsku

Od 7 do 10 czerwca fani muzyki metalowej zjadą się do Gdańska, aby podziwiać na scenie swoich ulubionych wykonawców. Przyjadą między innymi kapele takie jak Ghost, Danzig, Gojira, Behemoth czy Testament.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Festiwal odbędzie się na terenie Stoczni Gdańskiej. Łącznie na scenie pojawi się 31 wykonawców, a gościem honorowym wydaje się być sam Szatan.

Katolicy apelują o odwołanie Mystic Festival

Szanowni Państwo,

W dniach 7-10 czerwca br. na terenie Stoczni Gdańskiej ma się odbyć pełen bluźnierczych zespołów Mystic Festival. Co najbardziej oburzające, to właśnie w Boże Ciało (8 czerwca) ma zagrać satanistyczny „Behemoth”, gloryfikujący obrzydliwość i świętokradztwo „Ghost” oraz naśmiewający się z konsekracji zespół „Hostia”.

Podczas gdy miliony katolików w Polsce będą oddawać cześć Panu Jezusowi w Najświętszym Sakramencie na procesjach eucharystycznych, w Stoczni Gdańskiej zamierzają bluźnić Bogu, wychwalać bunt Lucyfera, sadyzm, samobójstwa i dewiacje seksualne.

Organizacja Mystic Festival wpisuje się w wielką akcję dywersji ideologicznej, która prowadzona jest w Polsce od 1989 roku. Jej celem jest zniszczenie religijnych i moralnych podstaw państwa i narodu polskiego, a zwłaszcza polskiej młodzieży.

Apeluję do właścicieli terenów Stoczni Gdańskiej o anulowanie antykatolickiego Mystic Festival.

Z poważaniem,

[Imię i Nazwisko]

Dokładnie tak wygląda petycja przygotowana przez organizację Polska katolicka, nie laicka. Na swoim fanpejdżu autorzy petycji rozwijają wątek, tłumacząc między innymi nazwy poszczególnych zespołów i ich znaczenie, jak również dotychczasowy dorobek poszczególnych artystów.

mystic festival

Trzeba przyznać, że wykonali całkiem sprawny research. W związku z tym pan Szatan z pewnością zastanowi się, czy przybyć na miejsce.

Kuba Łaszkiewicz

Zobacz także: Jak wygląda apostazja?

10 pytań do osoby, która dokonała apostazji

5/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News