Katolicy chcą odwołać Mystic Festival

mystic festival

Prześladowania katolików nie ustępują – i tak na przykład 7 czerwca rozpocznie się satanistyczny Mystic Festival, który wezwie na nasze ziemie Szatana. Dlatego instytucja Polska katolicka, nie laicka sugeruje, że spotkanie z samym Lucyferem nie jest czymś, czego jako Polacy byśmy chcieli.

W związku z tym powstała petycja o odwołanie tegorocznego Mystic Festival.

Mystic Festival – święto metalu w Gdańsku

Od 7 do 10 czerwca fani muzyki metalowej zjadą się do Gdańska, aby podziwiać na scenie swoich ulubionych wykonawców. Przyjadą między innymi kapele takie jak Ghost, Danzig, Gojira, Behemoth czy Testament.


Festiwal odbędzie się na terenie Stoczni Gdańskiej. Łącznie na scenie pojawi się 31 wykonawców, a gościem honorowym wydaje się być sam Szatan.

Katolicy apelują o odwołanie Mystic Festival

Szanowni Państwo,

W dniach 7-10 czerwca br. na terenie Stoczni Gdańskiej ma się odbyć pełen bluźnierczych zespołów Mystic Festival. Co najbardziej oburzające, to właśnie w Boże Ciało (8 czerwca) ma zagrać satanistyczny „Behemoth”, gloryfikujący obrzydliwość i świętokradztwo „Ghost” oraz naśmiewający się z konsekracji zespół „Hostia”.

Podczas gdy miliony katolików w Polsce będą oddawać cześć Panu Jezusowi w Najświętszym Sakramencie na procesjach eucharystycznych, w Stoczni Gdańskiej zamierzają bluźnić Bogu, wychwalać bunt Lucyfera, sadyzm, samobójstwa i dewiacje seksualne.

Organizacja Mystic Festival wpisuje się w wielką akcję dywersji ideologicznej, która prowadzona jest w Polsce od 1989 roku. Jej celem jest zniszczenie religijnych i moralnych podstaw państwa i narodu polskiego, a zwłaszcza polskiej młodzieży.

Apeluję do właścicieli terenów Stoczni Gdańskiej o anulowanie antykatolickiego Mystic Festival.

Z poważaniem,

[Imię i Nazwisko]

Dokładnie tak wygląda petycja przygotowana przez organizację Polska katolicka, nie laicka. Na swoim fanpejdżu autorzy petycji rozwijają wątek, tłumacząc między innymi nazwy poszczególnych zespołów i ich znaczenie, jak również dotychczasowy dorobek poszczególnych artystów.

mystic festival

Trzeba przyznać, że wykonali całkiem sprawny research. W związku z tym pan Szatan z pewnością zastanowi się, czy przybyć na miejsce.

Kuba Łaszkiewicz

Zobacz także: Jak wygląda apostazja?

10 pytań do osoby, która dokonała apostazji

5/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News