Obejrzyj najciekawsze amerykańskie filmy podczas 12. American Film Festival online!

American Film Festival

Festiwale filmowe w warunkach pandemicznych miały się zaskakująco dobrze, korzystając ze wszelkich dobrodziejstw techniki i internetu. Nawet teraz, kiedy sytuacja jest nieco lepsza niż jeszcze jakiś czas temu, możemy cieszyć się najlepszym kinem w domowym zaciszu. 12. American Film Festival nadchodzi w wersji online!

Dlaczego warto śledzić American Film Festival?

Przede wszystkim jest to święto amerykańskiej kinematografii. Próżno tu jednak szukać blockbusterów rodem z Hollywood – widzowie mogą cieszyć się ambitnymi, nieszablonowymi produkcjami zarówno najbardziej znanych reżyserów, jak i tych, którzy nie mają na koncie ogromnych osiągnięć. Wydaje się, że 12. edycja jest wyjątkowa pod względem jakości. Możemy obejrzeć 20 filmów: 13 fabuł ze Spectrum oraz 7 filmów dokumentalnych z American Docs.

Nie zabraknie różnorodności. Ida Lupino, Jim Jarmusch, a także hity, które poruszyły widzów stacjonarnej edycji tego festiwalu (w tym na przykład Nomadland). Jak zatem widać, każdy znajdzie tu coś dla siebie. Jest to doskonała okazja do poszerzenia swoich horyzontów oraz odkrycia twórców, których dzieła da się pokochać od pierwszego wejrzenia.

Jak wziąć udział w 12. American Film Festival online?

American Film Festival online odbędzie się w okresie od 1 do 14 grudnia tego roku. Na platformie Nowe Horyzonty VOD możemy wykupić dostęp do wszystkich festiwalowych filmów. 18 zł za jeden film, 5 filmów za 70 zł, 10 filmów za 120 zł lub 30 filmów w cenie 250 zł – tak prezentuje się cennik.

Za stosunkowo niewielkie pieniądze możemy zatem zapoznać się z wybitnymi, nieszablonowymi dziełami, do czego gorąco zachęcamy.

Zobacz również: Najlepsze filmy z prawdziwym seksem!

Filmy z prawdziwym seksem – 5 filmów, w których aktorzy naprawdę uprawiali seks

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News