Karolina Winkowska w barwach Egiptu

Mistrzyni świata w kitesurfinu, nominowana do SUPERHIRO Bohater Roku Karolina Winkowska, została właśnie kolejny raz wyróżniona. Podczas międzynarodowej konferencji prasowej w Kairze, Minister Turystyki Egiptu, Khaled Ramy, podpisał z nią kontrakt dotyczący współpracy. W ten sposób Egipt i Karolina przez kolejne dwanaście miesięcy będą kontynuować projekt, , polegający na promocji Egiptu na całym świecie, który w ubiegłym roku zakończył się ogromnym sukcesem.

Polska mistrzyni przez kolejny rok będzie kontynuować współpracę z Egiptem, reprezentując ten kraj jako świetne miejsce do uprawiania sportów wodnych. Ma siłę przebicia i podążają za nią tłumy. W zeszłym roku jej wpływ na ruch turystyczny na tyle zachęcił Ministerstwo Turystyki Egiptu, że postanowiło kontynuować tę współpracę.

Karolina opodium Wenezuela

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

W 2014 roku Polka wzięła tutaj udział w kampanii promującej aktywny wypoczynek i sporty wodne, a filmy z jej udziałem osiągnęły  prawie trzy miliony odsłon odsłon na YouTube.

– Karolina to niezwykle utalentowana, pozytywna młoda, energetyczna osoba. Jesteśmy bardzo zadowoleni z zeszłorocznych wyników jakie wygenerował  projekt – powiedział minister Ramy.

Winkowska w zeszłym roku po raz drugi zdobyła tytuł Mistrzyni Świata w kitesurfingu. Jest także wielokrotną mistrzynią Polski w Pucharze Ford KiteCup.

 – Dzięki mecenatowi Egiptu mogłam w spokoju trenować w niemal idealnych warunkach – mówiła w wywiadach z dziennikarzami kitesurferka – płaska turkusowa woda, gwarantowane słońce oraz  wiatr dały mi komfort i umożliwiły staranne przygotowanie się do startów w Pucharze Świata.

karolina akcja wenezuela

Wywiad z naszą mistrzynią i Superhiro ukaże się w najbliższym numerze HIRO. W Egipcie opowiada nam właśnie o przebiegu swojej kariery.

Foto | Krzysztof Grabań

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News