Kapcie anty-Lego

Firma LEGO, we współpracy z francuską agencją reklamową Brand Station, znalazła rozwiązanie doskonałe dla wszystkich rodziców, których pociechy bawią się klockami. Po 66 latach rozdzierający ból po nadepnięciu bosą stopą na klocek to już przeszłość. Przedstawiamy kapcie anty-Lego.

Firma, która słynie z robienia zabawek dla dzieci, tym razem wyszła naprzeciw rodzicom, których pociechy często w ferworze zabawy rozrzucają klocki po całym domu. Zaoferowała im obuwie ochronne. Na pewno każdemu z nas zdarzyło się przeżyć horror, kiedy to stopą nadepnęliśmy na plastikowe części wielkich budowli, statków czy samolotów. Auć.

anti-lego-slippers-brand-station-1-600x362

Design butów zachowany jest w kolorystyce marki LEGO, więc niestety nie zachwyci wybrednych koneserów obuwia z pierwszych okładek topowych magazynów. Kapcie posiadają niesamowicie grubą podeszwę i produkowane są w uniwersalnym rozmiarze, a wyglądem przypominają klocek. Czyż nie uroczo?

Jak zdobyć te może nie atrakcyjne, ale praktyczne obuwie? Chcąc stać się ich szczęśliwym posiadaczem, należy na francuskiej stronie producenta opublikować „List do Mikołaja”. Spieszcie się – ich ilość jest ograniczona. Lego w ramach przedświątecznej kampanii promocyjnej zaoferowało jedynie 1500 par tego obuwia. Zatem bierzcie długopisy w dłoń i nasmarujcie do Mikołaja listę życzeń. Na marzenia nigdy nie jest za późno, szczególnie kiedy przy okazji można połączyć przyjemne z pożytecznym. Być może dzięki tym kapciom wasi domownicy prześpią spokojnie noc, nie słysząc rozdzierającego krzyku, kiedy skradając się do lodówki przypadkiem nadepniecie na zagubiony element.

fot.-Piwee

kapcie-lego-3

lego

tekst | Dagmara Herman

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News