Jude Law zabrał głos w sprawie nowego filmu Woody’ego Allena

Dwójka mężczyzn ubrana w płaszcze

Jude Law postanowił wyrazić swój sprzeciw wobec blokowania premiery nowego filmu Allena przez Amazon Studios.

O sprawie pisaliśmy kilka miesięcy temu: Czemu nigdy nie zobaczymy nowego filmu Woody’ego Allena? A Rainy Day in New York był kręcony pod koniec ubiegłego roku, a w obsadzie pojawiła się między innymi Elle Fanning, Timothée Chalamet, Selena Gomez i Suki Waterhouse.

W jednym z najnowszych wywiadów dla New York Times, Jude Law przyznał, że fakt zbanowania filmu przez Amazon jest nieocenioną stratą dla społeczeństwa, a on sam bardzo chciałby zobaczyć film. Ludzie włożyli w ten film dużo pracy i serca, włącznie z samym Allenem – mów Law.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Cała sprawa z zablokowaniem premiery filmu krążyła wokół akcji #MeToo, a sam Chalament przekazał całe swoje honorarium dla jednej z fundacji oraz dodał na Instagramie post z podpisem: learning that a good role isn’t the only criteria for accepting a job. Także tę kwestię mieszania spraw prywatnych z zawodowymmii, postanowił skomentować Jude Law: Nie chcę za bardzo się w to mieszać. Nie wydaje mi się, że to czas i miejsce na wypowiedzi w tej, dość delikatnej sprawie. Wystarczająco dużo zostało już powiedziane, a sprawa ma charakter prywatny.

A Wy, jak sądzicie – nowy film Allena powinien ujrzeć światło dzienne bez względu na towarzyszące reżyserowi oskarżenia o molestowanie?

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News