Jak wyglądała miłość w czasach wojny?

Dwie całujące się pary

Gdy teraz mówimy komuś do zobaczenia, raczej wierzymy, że ponowne spotkanie nastąpi wkrótce. W czasach wojny wypowiedzenie tych słów nie dawało takiej pewności. Przyjaciele, rodzina, pary, nie miały pojęcia, za jaki czas i czy w ogóle jeszcze się zobaczą.

Wielu z nich niedane było kolejne spotkanie, a poniższe zdjęcia mają nam przypomnieć, że życie jest krótkie, a czekanie na odpowiedni moment, który może nigdy nie nadejść, startą czasu. Zobaczcie, jak wyglądała miłość w czasach wojny na czarno-białych kadrach.

wartime love photos 004 1 Jak wyglądała miłość w czasach wojny? wartime love photos 006 1 Jak wyglądała miłość w czasach wojny? wartime love photos 044 1 Jak wyglądała miłość w czasach wojny? wartime love photos 033 1 Jak wyglądała miłość w czasach wojny? wartime love photos 029 Jak wyglądała miłość w czasach wojny? wartime love photos 026 Jak wyglądała miłość w czasach wojny? wartime love photos 013 Jak wyglądała miłość w czasach wojny? wartime love photos 020 Jak wyglądała miłość w czasach wojny? wartime love photos 012 Jak wyglądała miłość w czasach wojny? wartime love photos 005 Jak wyglądała miłość w czasach wojny? wartime love photos 011 Jak wyglądała miłość w czasach wojny? wartime love photos 032 Jak wyglądała miłość w czasach wojny? wartime love photos 019 Jak wyglądała miłość w czasach wojny? wartime love photos 023 Jak wyglądała miłość w czasach wojny? wartime love photos 009 Jak wyglądała miłość w czasach wojny? wartime love photos 007 Jak wyglądała miłość w czasach wojny? wartime love photos 002 Jak wyglądała miłość w czasach wojny? wartime love photos 015 1 Jak wyglądała miłość w czasach wojny? wartime love photos 003 1 Jak wyglądała miłość w czasach wojny? wartime love photos 001 1 Jak wyglądała miłość w czasach wojny?

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


 

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News