Jak stworzyć profil na Tinderze, który będzie skuteczny?

jak stworzyć profil na tinderze

Tinder przeszedł pewną rewolucję na przestrzeni ostatnich lat. Na początku był postrzegany jako aplikacja dla desperatów, zaś obecnie cieszy się uznaniem milionów użytkowników na całym świecie. Można powiedzieć, że poznawanie ludzi na Tinderze jest aktualnie bardzo naturalne. W związku z tym warto odpowiedzieć na pytanie: jak stworzyć profil na Tinderze, który będzie przyciągał potencjalnych partnerów?

Nie chcemy być uznawani za seksistowskie medium, ale statystyki mówią jasno, że faceci na Tinderze są znacznie mniej wybredni niż kobiety (a poza tym jest ich o wiele więcej). Oznacza to, że wy, dziewczyny, macie o wiele większy wybór i możecie śmiało przebierać w ofertach matrymonialnych, podczas gdy mężczyzna musi naprawdę się postarać, aby wyróżnić się swoim profilem. Wydaje mi się jednak, że przedstawione dziś rady będą tak samo przydatne dla użytkowników obu płci.

Ciekawe zdjęcia – czyli jakie?

Jak stworzyć profil na Tinderze? Należy zacząć od wstawienia kilku fotek. Wiele osób popełnia błędy już na tym etapie. Nie powinniśmy wstawiać zdjęć, na których nie widać naszej twarzy lub widnieje jej naprawdę mały fragment. Wynika to zarówno z estetyki, jak i pewnej uczciwości – nie ukrywajmy, że Tinder służy do poznawania ludzi, którzy nam się podobają, więc warto dać innym osobom stwierdzić, czy jesteśmy w ich typie.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Zamieszczenie w swoim profilu zwykłego selfie rzecz jasna nie jest przestępstwem, ale znacznie lepiej pokusić się o publikację zdjęć, które przedstawiają nas w ciekawym świetle. Jeśli, dla przykładu, uprawiamy jakiś sport, to zdjęcie z boiska czy siłowni będzie tutaj doskonałym rozwiązaniem. Warto jednak zdawać sobie sprawę, że zdjęcia z roznegliżowaną klatką piersiową w przypadku panów oraz w wyuzdanej pozie w przypadku pań z reguły nie jest dobrze odbierane; ale, jak to się mówi, jak kto woli.

Jak stworzyć profil na Tinderze – opis

Kolejną kwestią jest przygotowanie odpowiedniego opisu. Podejście ludzi do tego zagadnienia jest bardzo różne. Jedni twierdzą, że opis jest kwestią podstawową i należy go dopieścić tak bardzo, jak tylko się da; inni z kolei uważają, że nikt nie patrzy na opis, a najważniejsze są zdjęcia. Jak jest w praktyce? Cóż, trudno to stwierdzić; ile osób, tyle upodobań. Ale przygotowanie ciekawego opisu jeszcze nigdy nikogo nie zabiło!

Warto przede wszystkim unikać gotowych opisów znalezionych w internecie lub podkradzionych od innych użytkowników. Bardzo często co dziesiąta osoba ma taki sam lub bardzo podobny opis, przez co dana osoba sprawia wrażenie zupełnie nieinteresującej. Znacznie lepiej wysilić się nieco i napisać coś od siebie. Nawet jeśli opis nie będzie najśmieszniejszy czy najciekawszy na świecie, własna inicjatywa jest tutaj jak najbardziej na plus.

O czym wspomnieć w opisie na Tinderze?

Warto tutaj napisać nieco o swoich zainteresowaniach; pamiętajmy, że wiele osób zwraca uwagę na to, by ich potencjalny partner coś sobą reprezentował pod tym względem. Zainteresowania nie muszą być ciekawe czy nieszablonowe, ale jeśli interesujesz się na przykład literaturą, wędkarstwem czy może nawet matematyką – koniecznie o tym wspomnij!

Możesz również napisać o tym, co lubisz robić w wolnym czasie. Wiele osób pisze również w zabawny sposób o swoich wadach czy zaletach – jest to bardzo dobra taktyka, o ile unikasz przesadnego użalania się nad sobą lub, w drugą stronę, wychwalania się ponad niebiosa. Możliwości jest mnóstwo, a tylko od Ciebie zależy, jak się zaprezentujesz.

Dlaczego warto stworzyć ciekawy profil na Tinderze?

Przede wszystkim trzeba mieć na uwadze to, że nasz profil to nasza wizytówka. W dużej mierze odpowiada za to, czy ktoś będzie nami zainteresowany, czy też nieszczególnie. Przyzwoite zdjęcia nie zawsze wystarczą, bowiem kiedy napiszesz coś jawnie dyskredytującego lub żenującego w opisie, prawdopodobnie stracisz wiele możliwości stworzenia ciekawych relacji. Warto stworzyć taki profil, jaki sami chcielibyśmy zobaczyć, przeglądać dostępne osoby na Tinderze. Może to być klucz do nowych doznań, przygód czy nawet stałego związku.

Zobacz także: Czy warto kupić Tinder Gold?

Czy warto kupić Tinder Gold? Czy się to opłaca?

Zobacz też: Najdroższe kolumny na świecie – sprzęt audio o wartości luksusowego domu

Najdroższe kolumny na świecie – sprzęt audio o wartości luksusowego domu

1/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News