Strona główna art Jak sprzedawać narkotyki w sieci, Tuca i Bertie, nowy sezon The Rain....

Jak sprzedawać narkotyki w sieci, Tuca i Bertie, nowy sezon The Rain. 10 nowości, które pojawią się w maju na Netflix

Uwierzycie, że już niemalże połowa 2019 za nami? Bo my pamiętamy Nowy Rok, jakby był wczoraj. Na szczęście, plusem upływającego czasu są z pewnością nowości serialowe i filmowe, które pojawią się w tym miesiącu na Netflix!

Jak co miesiąc, przygotowaliśmy dla Was zestawienie 10 polecanych przez nas pozycji, które zadebiutują (i podbiją wasze serca) na Netflix w maju. Nowy serial twórców Bojacka Horsemana, drugi sezon The Rain, a może… serial o tym, jak szybko sprzedać narkotyki w sieci? Wybierzcie swoich ulubieńców!

1 Tuca i Bertie

Animowany serial komediowy o perypetiach mieszkających w tym samym budynku kobiet-ptaków — jednej nieznającej trosk i jednej mającej ich aż za wiele.

Premiera: 3 maja

2 Undercover

Dwójka tajnych agentów bierze na cel ważnego producenta ecstasy wiodącego luksusowe życie na holendersko-belgijskim pograniczu.

Premiera: 3 maja

3 Już nie żyjesz

Pełen czarnego humoru serial o potężnej przyjaźni łączącej wiecznie zestresowaną wdowę i pięknoducha z przerażającą tajemnicą na koncie.

Premiera: 3 maja

4 Abyss

Prokurator odkrywa, że po wypadku obudziła się w zupełnie nowym wcieleniu. Wkrótce dowiaduje się też, że nie jest jedyną osobą, która żyje w nowym ciele.

Premiera: 6 maja

5 The Rain: Sezon 2

Simone i przyjaciele, zamknięci w bezpiecznej strefie, muszą znaleźć lek, zanim wirus zabije Rasmusa i doprowadzi do zagłady ludzkości.

Premiera: 17 maja

6 WHAT/IF

https://www.youtube.com/watch?v=vQcPqm3EqY8

Trzymający w napięciu serial w stylu neo-noir, w którym para biednych nowożeńców przyjmuje lukratywną, lecz etycznie wątpliwą ofertę od tajemniczej kobiety.

Premiera: 25 maja

7 Jak sprzedawać dragi w sieci (szybko)

Ciamajdowaty nastolatek zaczyna sprzedawać narkotyki przez internet, aby zaimponować byłej dziewczynie. Wkrótce staje się jednym z największych europejskich dilerów.

Premiera: 31 maja

8 Gorzkie wino

Grupa przyjaciółek wybiera się na weekend do hrabstwa Napa, aby uczcić 50. urodziny jednej z nich. Szybko jednak dają o sobie znać dawne animozje.

Premiera: 10 maja

9 Joy

Pracująca w Austrii nigeryjska prostytutka uczy swojego fachu pewną nowicjuszkę. Czy zaryzykuje i spróbuje zawalczyć o swoją wolność?

Premiera: 24 maja

10 Perfekcja

W tym thrillerze o zawiłej fabule wirtuozka wiolonczeli po długiej przerwie w karierze odszukuje dawnych mentorów i odkrywa, że mają nową utalentowaną uczennicę.

Premiera: 24 maja

11 Nadal mało?

Komentarze
Rate this post
Exit mobile version