Jak będziesz wyglądał z tym tatuażem, gdy będziesz już stary?

Wytatuowana starsza kobieta

Osoby, które posiadają tatuaże, słyszały to pytanie z pewnością częściej, niż jakiekolwiek inne. Argument dotyczący nieuchronnego procesu starzenia każdego z nas jest niczym as w rękawie. No to może czas odpowiedzieć na to odwieczne pytanie?

Młodość nie trwa wiecznie, wiadomo. Co innego tatuaż, on pozostanie z nami już na zawsze (chyba, że zmienimy decyzję i zdecydujemy się na serię zabiegów usuwających tusz pod naszą skórą). Przed Wami kilka zdjęć, które odpowiadają to standardowe pytanie: No, ale jak Ty będziesz wyglądać z tym tatuażem na starość?

Starszy mężczyzna z siwą brodą cały w tatuażach i Starszy mężczyzna z wytatuowaną klatką piersiową i szyją Para, kobieta i mężczyzna oboje cali w tatuażach i Tatuaż forever 18 na wysokości kości ogonowej starszej kobiety Starsza kobieta z wytatuowanymi przedramionami i dłońmi i Starsza kobieta z blond włosami i wytatuowaną prawą ręką Starsza kobieta w sukience i wytatuowanym ramieniem i Mężczyzna z długą brodą i wytatuowanymi rękami Starszy mężczyna z kamizelce i koszuli z tatuażami na prawym przedramieniu i Starszy mężczyzna w spodniach od garnituru i koszuli z wytatuowanymi przedramionami Wytatuowana starsza kobieta i Starszy mężczyzna z siwą brodą i wytatuowanym tułowiem

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

3/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News