Categories: gadżetytrendy

Jack Daniel’s stworzył kalendarz adwentowy dla tych, co lubią sobie łyknąć

Można powiedzieć, że adwent w Polsce ma spory potencjał viralowy. Były już kalendarze firm produkujących słodycze, biżuterię, kosmetyki, czy świeczki zapachowe, ale dopiero ten kalendarz wywołuje uśmiech konesera.

Samego Jacka nie trzeba nikomu przedstawiać. Jest to trunek o wyjątkowych walorach smakowych, ale również o niezrównanym potencjale popkulturowym.

Nie od parady ktoś noszący choćby koszulkę Jacka, automatycznie ma dodawane sto punków do charakteru. Nie przypadkiem Jack był ulubionym trunkiem Franka Sinatry i wielu zacnych przedstawicieli sceny od gwiazd popu do przedstawicieli ciężkiego rocka.

Okres oczekiwania, jest czasem dzielenia się tym, co najlepsze i właśnie tak odbieramy ideę powstania tego wyjątkowego kalendarza. Czyż nie jest to piękne, by dzielić się z przyjaciółmi tym, co my sami lubimy tak bardzo?

Największą przyjemność stanowi odkrywanie zawartości kolejnych przegródek, jednak to pozostawiamy waszej wyobraźni. Zwłaszcza fani Jacka mogą sobie wyobrazić bogactwo różnych smaków, które można odkrywać każdego dnia, aż do 24 grudnia!

Komentarze
5/5 - (1 vote)
Justyna Vanderberg

Recent Posts

Netflix rozszerza uniwersum „Przeznaczenie: Saga Winx” o 2 książki

Wielkimi krokami zbliżają się nowe odcinki serialu fantasy „Przeznaczenie: Saga Winx”, którego pierwowzorem jest słynna…

19 godzin ago

Poczet pisarzy różnych: Robert E. Howard

Zaprezentowana filmowa wersja przygód Conana była tak słaba, że tłumnie ujawnili się wielbiciele dotychczas wyśmiewanych…

2 dni ago

Win:Win – szósta odsłona wernisażu psich portretów Michała Torzeckiego

Michał Torzecki i Daftcode ponownie zapraszają na otwarcie akcji charytatywnej pod hasłem „Sztuka pomagania zwierzakom”.…

4 dni ago

Felieton Hiro. Bezpieczeństwo über alles

Kiedy uświadomiłem sobie, że prawo jazdy posiadam już od osiemnastu lat, poczułem się bardzo staro. Nic tylko odłożyć…

5 dni ago

Olsztyn Green Festival 2022 zaprasza

Ponad dwadzieścia koncertów topowych polskich muzyków, a także liczne rozmowy z artystami i naukowcami o…

5 dni ago

Fiorucci 59th Street – powrót do korzeni

Włoska firma powraca z wielkim hukiem. 23 czerwca miała miejsce premiera kolekcji pod tytułem 59th…

6 dni ago