Hotel, który zorganizuje Wam pobyt w stylu „Kevin sam w Nowym Jorku”

Chłopak siedzący na łóżku w luksusowym hotelu

Tak, Wasze marzenie, które korzeniami sięga do 1992 roku, właśnie sie spełnia! Jeśli oglądając kiedyś Kevina samego w Nowym Jorku, marzyliście o przeżyciu podobnej przygody (może jedynie bez dwóch ganiających Was złodziei), to czytajcie uważnie!

W tym roku druga część przygód Kevina obchodzi swoje 25-lecie. Z tej okazji, hotel znany z tej części, przygotował dla swoich gości specjalny pakiet Home Alone 2 “Kevin McCallister Experience.” Oferta trwa od 17 listopada 2017 do 31 stycznia 2018.

https://www.youtube.com/watch?v=VfpgqvjW05w

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Co kryje się pod tym pomysłem? Jak podaje The Plaza w swojej informacji prasowej, fani – starsi i młodsi będą mogli przeżyć momenty z ich ulubionego filmu na własnej skórze. W pokoju będzie na nich czekał pakiet prezentów, włącznie ze specjalnych, rocznicowym wydaniem filmu. Ponadto, tak jak w Kevin sam w Nowym Jorku, pokój który dostaniecie, będzie z pełną obsługą (i jedzeniem).

Ponadto w pakiet wchodzi: wjazd na Empire State Building, wejście do Wollan Rink, czy wycieczka limuzyną z pizzą w dłoni. Wszystkie Wasze przygody zostaną uwiecznione przez fotografa. To kto się już pakuje do NYC?

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News