Gwiazdy Instagrama kontra zwykli zjadacze chleba: bitwa na lajki

po lewej celebrytka, malująca oczy przed lustrem, po prawej zdjęcie kobiety robiącej to samo ale z powykrzywianą twarzą

Australijka — Caleste Barber, rozbawia internet odwzorowując, instagramowe zdjęcia celebrytów. Obecnie posiada na swoim koncie 4,5 miliona obserwatorów, wliczając w to samych Kardashianów.

Projekt #celestechallengeaccepted był z początku wspólnym żartem Barber i jej siostry, który jak się później okazało, stał się ogólnoświatowym ruchem z przekazem. Caleste zainspirowała internautów, wrzucając zdjęcia na swojego Instagrama, odwagą i akceptacją samej siebie, jak sama mówi, pierwotnie przekaz nie miał być tak głęboki — Tak, jestem feministką, kogo do cholery ma obchodzić, jak wyglądasz. Przynajmniej mogę rozśmieszać ludzi. Właśnie w ten sposób to przekazuję, nie pytajcie mnie, czym to właściwie jest, bo nie wiem za chuja.

Czytaj również: Jak zdobyć weryfikację profilu na Instagramie?

Woman continues to amuse people by imitating celebribidades and we do not tire of seeing 5b83c4fae5e1e 700 Gwiazdy Instagrama kontra zwykli zjadacze chleba: bitwa na lajki Woman continues to amuse people by imitating celebribidades and we do not tire of seeing 5b83c4d9bd4b2 700 Gwiazdy Instagrama kontra zwykli zjadacze chleba: bitwa na lajki Woman continues to amuse people by imitating celebribidades and we do not tire of seeing 5b83c4bc0231a 700 1 Gwiazdy Instagrama kontra zwykli zjadacze chleba: bitwa na lajki Woman continues to amuse people by imitating celebribidades and we do not tire of seeing 5b83c4a64142d 700 Gwiazdy Instagrama kontra zwykli zjadacze chleba: bitwa na lajki Woman continues to amuse people by imitating celebribidades and we do not tire of seeing 5b83c4a0eead0 700 Gwiazdy Instagrama kontra zwykli zjadacze chleba: bitwa na lajki Woman continues to amuse people by imitating celebribidades and we do not tire of seeing 5b83c490e0382 700 Gwiazdy Instagrama kontra zwykli zjadacze chleba: bitwa na lajki Woman continues to amuse people by imitating celebribidades and we do not tire of seeing 5b83c502eaeb0 700 Gwiazdy Instagrama kontra zwykli zjadacze chleba: bitwa na lajki Woman continues to amuse people by imitating celebribidades and we do not tire of seeing 5b83c4982c6d7 700 Gwiazdy Instagrama kontra zwykli zjadacze chleba: bitwa na lajki Woman continues to amuse people by imitating celebribidades and we do not tire of seeing 5b83c49ece4fb 700 Gwiazdy Instagrama kontra zwykli zjadacze chleba: bitwa na lajki

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Tekst: Kacper Trzeciak

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News