Grand Bazar już w najbliższą sobotę!

Plakat promujący targi mody Grand Bazar, przedstawiający ilustrację składającą się z trzech kart do gry na których u góry widzimy mężczyznę, a na dole kobietę

Targi mody Grand Bazar to prawdziwe święto dla entuzjastów najnowszych trendów. Na ponad 120 stanowiskach pojawią się między innymi Letter Bag, PtASZEK, czy Jungmob. Co więcej, gdzie i kiedy? Sprawdźcie!

Już za kilka dni Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy znajdujący się przy ul. Brackiej 25 w Warszawie ponownie wypełni się modowymi perełkami — zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, dodatkami oraz smaczkami ze świata vintage. Wśród wystawców pojawią się między innymi: Reinkarnacja, Polańska& Co., Fruit Bijoux, ptASZEK, Letter Bag, Senveniu, Bowstyle, czy Cukier Puder.

Organizatorzy szykują również specjalną strefę beauty, gdzie będzie można zakupić naturalne kosmetyki od takich marek, jak Jan Barba Natura, Eko Łąka, czy Domowy Kosmetyk. Ponadto, na modowe rozterki z poradą będą służyć styliści, a najmłodsi będą mogli wziąć udział w warsztatach zorganizowanych przez wydawnictwo Tashka.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Na zmęczonych, ale szczęśliwych z dokonanych zakupów czekać będzie specjalna strefa relaksu, o którą zadba Warszawa Powiśle, a czas umili muzyka grana przez dj’ski kolektyw.

Wpadajcie do Domu Towarowego Bracia Jabłkowscy już w najbliższą sobotę, 11 lutego. Targi będą się odbywały w godzinach od 11:00-19:00, wstęp bezpłatny! Więcej szczegółów znajdziecie na oficjalnej stronie wydarzenia Grand Bazar.

Plakat promujący targi mody Grand Bazar, karta do gry z kobietą na górze i mężczyzną na dole

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News