Gigantyczny ponton w kształcie jednorożca: must-have na lato?

Gigantyczny ponton w kształcie jednorożca

Nadmuchiwane materace w przeróżnych kształtach: jednorożców, flamingów i nie tylko, już kilka lat temu podbiły nasze serca. Jednak teraz, nasze letnie dryfowanie po wodzie z drinkiem w ręku przenosi się na zupełnie nowy poziom!

Marka Sam’s Club wprowadziła właśnie do sprzedaży serię trzech, gigantycznych pontonów w kształtach: jednorożca, flaminga i pawia, które pomieszczą nawet do 6 dorosłych osób na swoim nadmuchiwanym pokładzie.

Czytaj również: David Lynch zaprojektował mroczną kolekcję biżuterii

Co prawda, Wasza prywatna zwierzęca wysepka nie będzie tania, aktualnie cena jednego gigantycznego pontonu to 150 dolarów, ale czy szczęście i relaks można przeliczać na pieniądze?

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Ponadto, zarówno jednorożec, jak i flaming poza wygodnymi siedziskami wyposażone zostały w miejsca do postawienia drinków oraz… chłodziarkę do napojów! Oczywiście, nadmuchanie tego wodnego domu chwilę Wam zajmie, ale jak napisała jedna z osób w recenzji produktu, nadmuchanie pojedynczą, ręczną pompką zajmuje około 20 minut. Co Wy na to?!

Gigantyczny ponton w kształcie flaminga Gigantyczny ponton w kształcie pawia

 

5/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News