Supreme wprowadzi do sprzedaży telefon komórkowy, który uwolni nas od mediów społecznościowych

Cztery telefony marki Supreme, czerwone i czarne, duże logo Supreme na tyle

Supreme lubi zaskakiwać, wiemy to nie od dziś. Fenomen marki polega jednak na tym, że bez względu na to, jak absurdalne produkty pojawiają się w kolejnych kolekcjach – i tak znajdzie się na nie chętny!

W przeszłości Supreme zachwyciło już swoich fanów na przykład markową cegłą, harmonijką, kalkulatorem, młotkiem, centymetrem, a nawet namiotem. Nic więc dziwnego, że tegoroczna kolekcja kontynuuje tę tradycję. Poza pufami, skórzanymi płaszczami, czy paskami w sprzedaży znajdzie się także motocykl Supreme Honda (tak, naprawdę), a przede wszystkim telefon, na który tak czekamy!

motocykl cross czerwony z logo supreme

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Wracając do telefonu. Wyobraźcie sobie świat bez powiadomień z Instagrama i Facebooka. Świat bez sprzeczek na Twitterze i wiadomości z Messengera- tylko cisza i spokój. Wyobraźcie sobie, że macie telefon Supreme, który to wszystko ot tak wam zapewnia.

Jak dotąd nie ogłoszono cen żadnego z produktów kolekcji AW2019. Wiadomo jednak, że komórka pojawi się w dwóch kolorach – czarnym i czerwonym oraz wywoła moralny dylemat wszystkich hypebeast. Bo po co komu telefon, po który czeka się w kolejce 18 godzin w deszczu, jeśli ten nie ma możliwości, aby móc się nim chwalić na Instagramie?

Tekst: Natalia Czachor

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News