Categories: modawydarzenia

Gdzie uzupełnić letnią garderobę? Na targach Grand Bazar!

Lada moment zaczną się wakacje i sezon festiwalowy. Czy Wasza garderoba jest na to gotowa? Jeśli jeszcze nie, to już wiemy, gdzie musicie wpaść w najbliższą sobotę! 

Kolejna edycja targów mody Grand Bazar odbędzie się już w sobotę, 24 czerwca w Domu Towarowym Bracia Jabłkowscy, przy Brackiej 25 w Warszawie.

Projektanci i  marki przygotowali dla Was mnóstwo letnich nowości, na ponad 130 stoiskach pojawią się między innymi: Reinkreacja, My Signature, Yeah Bunny. Kupicie nie tylko ubrania, ale również biżuterię (Polańska & co, Fruti Bijoux) i dodatki (Papillon 4 you).

Nie zabraknie smaczków ze świata vintage (Saint Warsaw), a także mody dziecięcej (Memola, Titot, Adiku). Oprócz tego, wraz z BeGlossy, organizatorzy szykują specjalną strefę Piękna, w której bezpłatnie przetestujecie kosmetyki najlepszych marek oraz skomponujecie swój własny zestaw.

Dodatkową atrakcją będą stoiska slow food, na których zakupicie zdrowe artykuły spożywcze. Jeśli znudzą Was zakupy wpadajcie na warsztaty tworzenia lasów w słoiku, które będziecie mogli później zabrać do domu.

Zaplanowana jest także niespodzianka – targi odwiedzi autorka bloga JEMERCED – Jessika Mercedes, która będzie wyprzedawała ubrania ze swojej szafy.

Po zakupach zapraszamy do naszej strefy z relaksu, w której będziecie mogli odpocząć i coś przekąsić. Czas umili muzyka grana przez kolektyw DJ’ski. Wpadajcie do Domu Towarowego Braci Jabłkowskich od 11:00 do 19:00, wstęp bezpłatny! Więcej informacji znajdziecie TUTAJ.

Komentarze
Rate this post
Klarysa Marczak

Recent Posts

Kreatywność – jak ją w sobie obudzić?

Czy zastanawialiście się kiedyś skąd biorą się dobre pomysły? Jak pisarze, malarze, naukowcy, muzycy tworzą…

2 dni ago

Kasia Babis wyśmiewa chorych psychicznie? Internet zawrzał

Kasia Babis jest osobą znaną przede wszystkim po lewej stronie politycznej barykady. Ale choć na…

3 dni ago

DOPPELGÄNGER. SOBOWTÓR nowy film Jana Holoubka

"Doppelgänger. Sobowtór", to najnowszy film Jana Holoubka. Jeszcze nie możemy się otrząsnąć po niesamowitym serialu…

3 dni ago

Czy Dawid Podsiadło, Michał Szpak i Nergal sprawią, że kościoły opustoszeją?

Dawid Podsiadło wypowiedział się ostatnio na temat planowanego dokonania aktu apostazji, co po raz kolejny…

4 dni ago

Co warto wiedzieć o stołach loftowych?

Loftowe wnętrza to otwarte przestrzenie, stalowe elementy konstrukcyjne, neutralne kolory i minimalizm. Idealnie będą się…

5 dni ago

Kim jest nowy Wiedźmin? 5 najlepszych ról Liama Hemswortha

Wiadomość o zmianie tytułowego Wiedźmina w serialu Netflixa zszokowała miłośników sagi będącej adaptacją bestselerowej serii…

1 tydzień ago