Gadżet na lato dla fanów Stranger Things. Postaw w ogródku prawie dwumetrowy spryskiwacz w kształcie Demogorgona

Przerażająca postać z kwiatem zamiast głowy

Wierni fani serialu Stranger Things są już z pewnością dawno po obejrzeniu ostatniego odcinka trzeciego sezonu. I chociaż potwierdzony został już 4 sezon serialu, to pozostaje pytanie: jak przeżyć resztę lata?

Z pomocą przychodzi firma BigMouth, która postanowiła stworzyć nadmuchiwanego Demogorgona, który ochłodzi Was w upalne dni. Prawie 2-metrowa postać posiada wewnątrz przerażającego kwiatu na głowie spryskiwacze, z których po podłączeniu węża ogrodowego będzie radośnie tryskać woda.

Jedynym mankamentem tego gadżetu jest jego cena. Nadmuchiwany spryskiwacz Demogrogon jest dostępny na Amazonie w cenie 100 USD. Kto z was chciałby mieć takiego w ogródku?

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


stranger things demogorgon yard sprinkler bigmouthinc 8 5d318c5607588 700 Gadżet na lato dla fanów Stranger Things. Postaw w ogródku prawie dwumetrowy spryskiwacz w kształcie Demogorgona

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News