Fotograf opublikował serię zdjęć, po której nie będziecie już chcieli jeść mięsa

Andrew Skowron od ponad 20 lat jest aktywistą na rzecz praw zwierząt i od wielu dokumentuje ich rzeczywistość na fermach hodowlanych.

Miejsca, które odwiedza i obrazy, które dokumentuje, dla większości ludzi byłyby nie do zniesienia, jednak Andrew nie zraża się – chce bowiem, by świat zobaczył zwierzęta takimi, jakimi naprawdę są. Przyjaciółmi, a nie jedzeniem.

Bardzo często ludzie nie chcą patrzeć na moje zdjęcia. Nie dlatego, że są słabe, tylko dlatego, że pokazują rzeczywistość, której społeczeństwo nie chce widzieć. Nie chcemy widzieć bólu, zaniedbania, czy cierpienia. A ja widzę cielęta płaczące za matkami, wyczerpane kury nioski, ledwo oddychające, kurczęta brojlery, zbyt ciężkie, by podnieść własny ciężar…

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Tym samym Andrew apeluje, żebyśmy w nowej dekadzie mieli bardziej otwarte umysły. Wspierali zwierzęta, ich obrońców. Otworzyli umysł, serce i oczy.

5/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News