„Flashback” Rosalie. coraz bliżej: nowy singiel i trasa koncertowa!

Blondynka z czerwonym swetrze i migoczących okularach

Flashback to jeden z najbardziej wyczekiwanych debiutów tego roku. Płyta Rosalie. ujrzy światło dzienne już 19 stycznia, a nieco ponad miesiąc później ruszy trasa koncertowa!

Na Flashback Tour usłyszymy kompozycje znane z EP’ki ENUFF, a także nowe produkcje, które wypełniły debiutancki album. Po dziesiątkach koncertów w całej Polsce, między innymi Open’er, Orange Warsaw, Up To Date, przyszedł czas na odświeżenie formuły.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Flashback to dwanaście utworów utrzymanych w klimacie nowoczesnego R&B i soulu. Do pracy nad nimi Rosalie. zaprosiła najciekawszych polskich twórców, którzy niestrudzenie definiują brzmienie rodzimej muzyki niezależnej i elektronicznej Za produkcję albumu odpowiadają m.in. Chloe Martini, Hatti Vatti, Bitamina, 1988 (1/2 duetu Syny), czy znany z kolektywu Flirtini Suwal. Miks i mastering wszystkich numerów to zasługa Envee’go, a oprawę wizualną Flashback przygotował Filip Popik (rybskie), artysta mający na koncie współpracę z Sevdalizą.

Zobacz także: Hip-hop, elektronika i r&b lat ’90: poznajcie Rosalie. i jej singiel
Flashback small „Flashback” Rosalie. coraz bliżej: nowy singiel i trasa koncertowa!

Rosalie. występować w składzie poszerzonym o basistę Adama Świerczyńskiego, który od dłuższego czasu udziela się w jej nagraniach. Na przełomie lutego i marca trio wystąpi w ośmiu miastach:

23.02 – Kraków, Serce
24.02 – Częstochowa, Rura

01.03 – Wrocław, Stara Piwnica

03.03 – Lublin, Dom Kultury

08.03 – Toruń, NRD
10.03 – Słubice, Prowincja/SMOK

15.03 – Warszawa, Jasna 1
16.03 – Poznań, Tama

Ogłoszeniu trasy koncertowej towarzyszy premiera kolejnego singla. Znów słyszymy Rosalie. śpiewającą w języku angielskim. About Us to jeden z dwóch utworów z płyty Flashback, będących efektem współpracy z Bitaminą. Więcej informacji o koncertach szukajcie na oficjalnym fanpage’u Rosalie.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News