Categories: artextremefilmtrendy

Film „Roadless”, czyli zapis 10-dniowej wyprawy legendarnego snowboardowego trio do jednego z najbardziej dzikich miejsc

Szalona wyprawa legendarnego snowboardowego trio w jedno z najbardziej dzikich miejsc na świecie w poszukiwaniu nowego wymiaru białego szaleństwa.

9th Plan oraz Multikino zapraszają na premierowe pokazy najnowszej produkcji snowboardowej spod szyldu TGR – Teton Gravity Research, zatytułowanej Roadless.

Zimą 2018 roku Travis Rice, największa gwiazda snowboardu na świecie razem ze swoimi przyjaciółmi, legendami Jeremy Jonesem i Bryanem Iguichi wyruszyli w 10-dniową wyprawę w najbardziej dziki górski zakątek Wyoming zwany Teton Wilderness. W miejscu, gdzie temperatury zimą spadają poniżej 40 stopni, wspinają się razem na dziewiczych górskich szlakach i szukają nowych tras do zjazdu na desce.

Istnieją osoby, które mogą przeżyć bez dzikiej natury i takie, które nie potrafią bez niej istnieć – ALDO LEOPOLD

Bryan Iguchi, Jeremy Jones i Travis Rice: niezwykła historia każdego z nich sprawiła, że stali się jednymi z najbardziej wpływowych ludzi w branży sportów ekstremalnych. Razem zmienili to, jak postrzegamy sporty górskie i nieustannie przekraczają granice ludzkich możliwości. Po raz pierwszy w ich niezwykle barwnej karierze połączyli siły, by osiągnąć wspólny cel: zanurzyć się w dziczy Yellowstone w poszukiwaniu nowych snowboardowych tras w jednym najbardziej dzikich i niedostępnych miejsc na świecie, gdzie temperatura spada poniżej 40 stopni.

Niezwykle wymagająca wyprawa w ekstremalnych warunkach przynosi nam nie tylko epickie zjazdy na snowboardzie na najwyższym możliwym poziomie, ale także prowadzi bohaterów do refleksji nad upływającym czasem i ich miłością do białego szaleństwa w jednym z najbardziej dzikich miejsc Ameryki.

Premierowe pokazy filmu Roadless odbędą się 28 listopada 2018 w sieci kin Multikino, bilety są dostępne w sprzedaży tutaj. Zachęcamy też do śledzenia wydarzenia na Facebooku.

 

Komentarze
Rate this post
Klarysa Marczak

Recent Posts

D23 Expo – Disney ogłasza premiery na najbliższe lata

Od 9 do 11 września 2022 roku w Anaheim Convention Center trwało D23 Expo –…

21 godzin ago

Babylon – nowy film z Margot Robbie i Bradem Pittem

Paramount Pictures uchyliło rąbka tajemnicy i udostępniło pierwsze spojrzenie na Babylon, jeden z najbardziej oczekiwanych…

2 dni ago

Targi Rzeczy Ładnych we Wrocławiu już w październiku!

Targi Rzeczy Ładnych zawitają także do Wrocławia. II edycja TRŁ WROCŁAW! już 1-2 października w…

3 dni ago

Sky High Farm Workwear i Balenciaga w charytatywnej kolaboracji

Balenciaga, znana z niejednokrotnie kontrowersyjnych kolekcji, a także licznych kolaboracji wychodzących poza ramy mody, przedstawia…

3 dni ago

Google Maps pokazuje najbardziej ekologiczne trasy podróży

Użytkownicy map Google w większości Europy mogą wybrać w aplikacji opcję rekomendacji dotyczących najbardziej przyjaznej…

4 dni ago

Supreme x Nike ACG na jesień 2022

Po kolaboracjach z Nike, SB Blazer Mid i Pope.L, Supreme przygotowuje oczekiwane połączenie z Nike…

5 dni ago