„Everything Is Love”: co wiemy o nowym albumie Beyoncé i Jay-Z?

Mjulatka goląca głowę ciemnoskóremu mężczyźnie

O ich wspólnym albumie plotki krążyły już od momentu ich wspólnej trasy koncertowej, która miała miejsce 4 lata temu. Album już 6 lipca będzie dostępny do kupienia w fizycznej wersji!

Gdy najwytrwalsi fani przestali już wierzyć, że usłyszą ich wspólną płytę… na sobotnim koncercie na Wembley w Londynie para ogłosiła, że dokładnie w tym momencie wydaje płytę Everything Is Love jako The Carters.

Materiał dostępny jest obecnie na wszystkich plaftormach streamingowych – sprawdź TUTAJ (przez pierwsze 2 tygodnie tylko dla użytkowników Premium) a w serwsie Tidal do 9 utworów dołączony dostał dodatkowy utwór bonusowy. Album w formacie CD ukaże się na półkach sklepowych już 6 lipca!

Everything Is Love promuje singiel Apeshit, do którego ekstrawagancki klip nakręcono we wnętrzach paryskiego muzeum Luwrprzed obrazem Mona Lisy, posągiem Venus z Milo, Nike z Samotraki czy Wielkiego Sfinksa sprzed 4 tysięcy lat. Reżyserii dzieła podjął się Ricky Saiz, z którym Beyonce pracowała już przy teledysku Yoncé w 2013 roku.

Rate this post