„Everything Is Love”: co wiemy o nowym albumie Beyoncé i Jay-Z?

Mjulatka goląca głowę ciemnoskóremu mężczyźnie

O ich wspólnym albumie plotki krążyły już od momentu ich wspólnej trasy koncertowej, która miała miejsce 4 lata temu. Album już 6 lipca będzie dostępny do kupienia w fizycznej wersji!

Gdy najwytrwalsi fani przestali już wierzyć, że usłyszą ich wspólną płytę… na sobotnim koncercie na Wembley w Londynie para ogłosiła, że dokładnie w tym momencie wydaje płytę Everything Is Love jako The Carters.

Materiał dostępny jest obecnie na wszystkich plaftormach streamingowych – sprawdź TUTAJ (przez pierwsze 2 tygodnie tylko dla użytkowników Premium) a w serwsie Tidal do 9 utworów dołączony dostał dodatkowy utwór bonusowy. Album w formacie CD ukaże się na półkach sklepowych już 6 lipca!

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Everything Is Love promuje singiel Apeshit, do którego ekstrawagancki klip nakręcono we wnętrzach paryskiego muzeum Luwrprzed obrazem Mona Lisy, posągiem Venus z Milo, Nike z Samotraki czy Wielkiego Sfinksa sprzed 4 tysięcy lat. Reżyserii dzieła podjął się Ricky Saiz, z którym Beyonce pracowała już przy teledysku Yoncé w 2013 roku.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News