Czemu tworzenie relacji stało się tak trudne? Nowy singiel Reni Jusis

Po dwóch latach od wydania płyty Bang! Reni Jusis powraca z nowym singlem! Jest to pierwsza zapowiedź nowego albumu, którego premiera już niebawem!

Jest to utwór o otaczającej nas samotności. O tych wszystkich pozostawionych samym sobie. Począwszy od osób starszych, zapomnianych, poprzez samotnych rodziców czy singli, którzy stracili nadzieję, czy chociażby nastolatków i dzieci, dla których zabiegani dorośli nie mają czasu. Wszystkich ich łączy wielkie pragnienie dzielenia się swoim życiem, pasją, emocjami z drugim człowiekiem. Często zastanawiam się, dlaczego tworzenie relacji stało się dziś tak trudne i czy jesteśmy jeszcze w stanie odkleić wzrok od smartfonów, aby zauważyć drugiego człowieka – tak o nowym singlu mówi Reni Jusis.

Historia w teledysku opowiedziana jest oczami małego chłopca. Z wiekiem zaczynami co raz bardziej koncertować się na rozwoju materialnym, zapominając o zaspokajaniu najbardziej podstawowych ludzkich potrzeb, jak miłość, dobroć, troska, co dla dzieci jest naturalne. Wielu z nas będąc dzieckiem zderzało się z brutalną rzeczywistością, albo brakiem zrozumienia. Często wtedy budujemy swój własny świat, odgradzamy się. Czasem wsparciem okazuje się pasja.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Za warstwę tekstową odpowiada sama artystka, z kolei muzycznie – również od strony produkcji, Reni Jusis wsparł Stendek (projekt LASY). Reżyserem klipu jest Ola Przytuła. Jak Wam się podoba klip? Piszcie!

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News