Czemu tworzenie relacji stało się tak trudne? Nowy singiel Reni Jusis

Po dwóch latach od wydania płyty Bang! Reni Jusis powraca z nowym singlem! Jest to pierwsza zapowiedź nowego albumu, którego premiera już niebawem!

Jest to utwór o otaczającej nas samotności. O tych wszystkich pozostawionych samym sobie. Począwszy od osób starszych, zapomnianych, poprzez samotnych rodziców czy singli, którzy stracili nadzieję, czy chociażby nastolatków i dzieci, dla których zabiegani dorośli nie mają czasu. Wszystkich ich łączy wielkie pragnienie dzielenia się swoim życiem, pasją, emocjami z drugim człowiekiem. Często zastanawiam się, dlaczego tworzenie relacji stało się dziś tak trudne i czy jesteśmy jeszcze w stanie odkleić wzrok od smartfonów, aby zauważyć drugiego człowieka – tak o nowym singlu mówi Reni Jusis.

Historia w teledysku opowiedziana jest oczami małego chłopca. Z wiekiem zaczynami co raz bardziej koncertować się na rozwoju materialnym, zapominając o zaspokajaniu najbardziej podstawowych ludzkich potrzeb, jak miłość, dobroć, troska, co dla dzieci jest naturalne. Wielu z nas będąc dzieckiem zderzało się z brutalną rzeczywistością, albo brakiem zrozumienia. Często wtedy budujemy swój własny świat, odgradzamy się. Czasem wsparciem okazuje się pasja.

Za warstwę tekstową odpowiada sama artystka, z kolei muzycznie – również od strony produkcji, Reni Jusis wsparł Stendek (projekt LASY). Reżyserem klipu jest Ola Przytuła. Jak Wam się podoba klip? Piszcie!

Komentarze
Rate this post