26 lat po premierze „Kevina samego w domu”, Macaulay Culkin odtworzył kultowe sceny z filmu

Mały chłopiec i dorosły mężczyzna przy stole

Prawdopodobnie, gdy słyszycie o Macaulay Culkinie, przychodzą Wam na myśl dwie rzeczy: film Kevin sam w domu i zdjęcia Culkina, na których ani trochę nie przypomina już Kevina, lecz człowieka po wielu przejściach.

Chyba nikt się nie spodziewał, że aktor postanowi wrócić do filmu z 1992 roku, jednak tak też się stało. Macaulay odtworzył najbardziej kultowe sceny z Kevina… tworząc z nich minutowy świąteczny spot.

Całe zamieszane wynika ze współpracy — dorosłego już Kevina McCallistera z Googlem, skupiającym się na promocji nowej fukcji — Google Assistant, która w Polsce ma pojawić się za dokładnie miesiąc.

https://www.youtube.com/watch?v=xKYABI-dGEA

W reklamie zostały odtworzone między innymi: scena z wanną, skakanie po łóżku, czy kultowy motyw, gdy Kevin je lody, a w drzwiach pojawia się dostawca pizzy. Sam aktor przyznał, że to było ciekawe doświadczenie cofnąć się o 26 lat, a cała ekipa sprawiła się fenomenalnie, odtwarzając w skali 1:1 pomieszczenia, czy świąteczne dekoracje znane z filmu.

Google opublikował także wideo przedstawiające kulisy powstawania reklamy — możecie zobaczyć poniżej. Merry Christmas, ya filthy animal.

https://youtu.be/oeiJDTWxlM0

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News