Dom z "Breaking Bad" na sprzedaż

ALBUQUERQUE, NM - SEPTEMBER 01: A view of Jesse Pinkman's house on September 01, 2013 in Albuquerque, New Mexico. The house was originally used for exterior and interior filming but it was sold and remodeled so the "Breaking Bad" crew was forced to recreate the interiors on a sound stage at Albuquerque Studios. The house is only used now for exterior shots. (Photo by Steve Snowden/Getty Images)

Jeśli jesteś fanem “Breaking Bad” i masz niepotrzebny milion funtów, to mamy dla ciebie świetną wiadomość! Najsłynniejszy (fikcyjny) dom do robienia mety jest na sprzedaż.

“Breaking Bad” jest obecnie jednym z najpopularniejszych seriali na świecie. To właśnie on wyznaczył nowy kierunek w przemyśle serialowym. Twórcy nie poszli na łatwiznę i nie wybrali wydeptanych ścieżek, lecz obrali nową drogę. Ludzie go uwielbiają, a mimo zakończenia produkcji jej liczba fanów nie maleje. Teraz dom Jessego Pinkmana jest na sprzedaż. Za jedyny milion funtów możesz go kupić i poczuć się jak bohater Breaking Bad!

A Look At "Breaking Bad" Locations Through Albuquerque

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Wnętrze domu wygląda identycznie jak w serialu, dlatego jest to idealna okazja dla prawdziwych fanów. Teraz będą mogli przenieść się do filmowego świata. Jednak dom Jessego nie ma zbyt wesołej historii. W serialu to właśnie w nim odbywały się zabójstwa i robiono metę, przez co ma kilka przerażających stron.

Agenci nieruchomości w Internecie publikują dużo zdjęć scen odbywających się w domu, a także zachęcają mottem “Żyć jak Jesse!”. Mimo pewnego absurdu wpisanego w to wydarzenie, jest pewne, że agentom z pewnością szybko uda się złapać klienta.

bigpreview_breaking-bad-jesse-pinkman-and-walter-white

Śpieszcie się, bo na pewno jest wielu chętnych!

 

tekst | Aleksandra Leśnik

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News