Dom z filmu „Tamte dni, tamte noce” został wystawiony na sprzedaż

Ogród w którym jest stół przy którym siediz grupa ludzi

Chociaż bez Elio i Olivera, to jednak możliwe. Willa, gdzie ciała rozpływają się w słońcu wśród rzeźb i książek, od niedawna jest na sprzedaż.

Jeśli macie dość ciasnych pokoi wynajmowanych za rozsądną cenę, w którą wliczani są dziwni współlokatorzy albo zbierająca się w łazience wilgoć, powinna was zainteresować wiadomość, że włoska willa z Tamtych dni, tamtych nocy szuka nowego właściciela. Zważywszy na otaczającą scenerię, raczej nie potrwa to długo.

Widok na ogród ze stołem i krzesłami

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


To właśnie tam rozgrywa się akcja jednego z najpiękniejszych filmów 2017 roku (dla niewtajemniczonych: światowa premiera filmu miała miejsce w styczniu 2017, w Polsce dopiero w styczniu 2018). Nastoletni Elio (Timothee Chalamet) spędza wakacje z rodziną, podczas których opala się, pływa w ogrodzie, czyta książki, pisze muzykę, gra na pianinie i jeździ na rowerze. Wszystko to w otoczeniu brzoskwiniowych drzew. Jego spokój zakłóca starszy asystent jego ojca, Oliver (Armie Hammer). Chociaż początkowo Amerykanin drażni go swoim luzackim i aroganckim podejściem, między bohaterami rodzi się prawdziwe, dojrzewające uczucie.

Ten, położony w Lombardii, niedaleko szwajcarskiej granicy, kawałek wiejskiej ziemi okazał się idealnym terenem dla filmu Luca Guadagnino, który jest adaptacją powieści André Acimana o tym samym tytule. Guadagnino zawsze chciał kupić sobie dom, ale nigdy nie mógł sobie na to pozwolić, dlatego wiedział, że to będzie właściwe miejsce na romantyczną historię jak ta, z miłością do blaknącego, arystokratycznego uroku.

Nastoletni, włoski chłopiec gra na pianinie w salonie

Oszałamiające prawie 1 400 metrów kwadratowych posiadłości mieści osiem sypialni, siedem łazienek, balkony, tarasy, kominki oraz ogród, gdzie rozgrywały się basenowe flirty, bankiety i zbierające rozgrzane ciała mecze w siatkówkę, których długo nie zapomnimy. To wszystko za 1.7 miliona euro (około 1.5 miliona funtów). Jesteś zainteresowani? Więcej szczegółów znajdziecie TUTAJ.

Tekst: Mateusz Sidorek

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News