DJ BLIK – premiera utworu „Balsam”

dj blik truskawka 3D

DJ BLIK to bezprecedensowy, międzygalaktyczny producent i dj reprezentowany przez postać Truskawy 3D. Z okazji premiery kolejnego singla zapraszamy do odsłuchu utworu Balsam. Jest to trzeci singiel z przewidywanego na jesień tego roku albumu „Topia”. Dotychczas ukazał się eurodance’owy utwór Miłość ze stworzonym przez Luke Jascza przy pomocy starych sprzętów teledyskiem oraz powiewająca housem i pulsującym funkiem Barka, opatrzona pięknymi ujęciami warszawskiego skyline’u.

Dziś, czyli 22 kwietnia 2022 ukazał się Balsam wraz z teledyskiem, którego autorem jest współpracujący między innymi z BBC Paweł Sudoł – można obejrzeć tutaj:

DJ BLIK – projekt komunikowany przez postać 3D

DJ BLIK to bezprecedensowy projekt na polskiej scenie muzycznej – nie jest komunikowany przez osobę, a poprzez uniwersalną postać 3D o płynnej tożsamości. Obecnie ten międzygalaktyczny producent i dj reprezentowany jest przez postać Truskawy, niedługo dołączy do niej także Gabber i Robot. Na profilu IG @djblik22 już teraz możemy śledzić przygody DJa BLIKa. Udostępnia on również filtr AR, za pomocą którego każdy może nagrać postać tańczącego kosmity w dowolnym miejscu.

dj blik barka

DJ BLIK – „Miłość”

dj blik truskawa na osiedlu

Zobacz też: „Pierwsza pomoc ludzkości” – kurs pierwszej pomocy, który uczy tolerancji

„Pierwsza pomoc ludzkości” – kurs pierwszej pomocy, który uczy tolerancji

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News