Dastin Kouhan: Not Obvious

Not Obvious- Magazyn HIRO- wyróżniający

Not Obvious to projekt o tym co nieoczywiste, ale również o ciągłej niepewności. Poznańscy artyści spotkali się, aby wspólnie przekształcić swoje emocje w wizję artystyczną.

Zamysł sesji fotograficznej był inspirowany filmem „Dziewczyna z portretu” w reżyserii Toma Hoopera oraz powieścią Davida Ebershoffa. Twórcy projektu chcieli pokazać, że model może być równocześnie męski i bardzo mocny, a zarazem delikatny, a nawet kobiecy. Stworzyli to głównie dzięki stylizacjom przygotowanym przez Kingę Stęplewską, która jest także projektantką. Na potrzeby sesji uszyła bluzę oraz przerobiła buty, aby ich kolory pasowały do wcześniej ustalonej koncepcji.

W trakcie sesji artyści wykazywali się nowymi inicjatywami, a spontaniczność i energia, która towarzyszyła im w studio daje nam świadomość, że mimo trudnych czasów pandemicznych możemy, chociaż w takim małym gronie, spotkać się i tworzyć.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Photographer: Dastin Kouhan Photography instagram @dastinkouhanphotography
Model: Paweł Kochanowski instagram @paul_loversi 
Agency: Panda Models instagram @panda_models
Stylist: Kinga Stęplewska instagram @ kinga_steplewska
Makeup: Paulina Frątczak instagram @paulinafratczakmua
Studio WSK

Dastin Kouhan: Not Obvious- odpowiedni

Dastin Kouhan: Not Obvious

Dastin Kouhan: Not Obvious

Dastin Kouhan: Not Obvious

Dastin Kouhan: Not Obvious

Not Obvious HIRO Magazyn 1 1 scaled Dastin Kouhan: Not Obvious

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News