Czy spodnie z jedną nogawką będą hitem tego lata?

Cztery modelki mające na sobie spodnie z asymetrycznymi nogawkami - jedną długą, a drugą krótką

Jeszcze parę tygodni temu pisaliśmy o asymetrycznych jeansach Kseni Schnaider, które były połączeniem rurek i dzwonów. Teraz z kolei koreańska marka Pushbutton założona przez byłą gwiazdę k-popu Seung Gung Park zaprezentowała kolejną wariację na temat spodni – jeansy z jedną długą nogawką.

Marka prezentuje nie tylko jeansy, ale również spodnie z materiału, wzory w kratę, czy czerwone dresy. Chociaż ten styl nie jest całkowitą nowością (mogliśmy go już na Coachelli parę lat temu), wygląda na to, że asymetryczne nogawki na dobre trafiły na wybiegi.

Niezależnie od tego, czy planujesz nosić takie wynalazki, czy interesujesz się modą, to miej się na baczności, bo coś nam mówi, że takie szalone spodnie znajdą w przyszłym sezonie swoją niszę wśród trendsetterów.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Zobacz także: Nie wiecie, czy wolicie rurki, czy dzwony? Możecie kupić asymetryczne spodnie

Modelka w jeansach z jedną nogawką Modelka w jeansach z jedną nogawką Modelka w jeansach z jedną nogawką Modelka w jeansach z jedną nogawką

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News