Tęczowe odurzenie

PAOMSightUnseenOFFSITE3

PAOMSightUnseenOFFSITE4

PAOMSightUnseenOFFSITE5

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


PAOMSightUnseenOFFSITE6

PAOMSightUnseenOFFSITE7

PAOMSightUnseenOFFSITE8 (1)

PAOMSightUnseenOFFSITE9

PAOMSightUnseenOFFSITE10

Michael Burk to artysta z Brooklynu z jasno określoną wizją, która krzyczy na nas ze zdjęć. Tęczowe grafiki poskładane w kolarze robią nam w głowie niezły bałagan. Na fotografiach znalazły się motywy, które pokryły ubrania pochodzące ze wspólnej kolekcji. Mamy szczęście, że Burk zostawił na paru ujęciach trochę wolnej, białej przestrzeni dla naszych zmęczonych i zdezorientowanych oczu. Zdjęcia tej kolaboracji powstały specjalnie na New York Design Week.

Print All Over Me to sklep internetowy, w którym znajdują się najbardziej kolorowe i zwariowane ubrania projektantów z całego świata. Przy tworzeniu ubrań wykorzystuje się miliony multikolorych abstrakcyjnych wzorów, które pobudzają nasze zmysły. Nie znajdziesz tam szarych, luźnych, wełnianych dresów idealnych na obejrzenie Bridget Jones pod kołderką. Kolarze, patchworki – po prostu abstrakcyjna abstrakcja. Dodatkowo Print All Over Me daje możliwość zaprojektowania własnego, niepowtarzalnego printu, który może pokryć dowolną część garderoby. Wyobraźnia dla tej marki zdecydowanie nie zna granic.

Ale lookbook to nie tylko projekty ubrań, to również obicia krzeseł, poszewki czy tapety. Sight Unseen to sklep dedykowany artystą tworzącym swoje prace w stu procentach ręcznie. Projektanci kombinują z materiałami i fakturami, wszystko przy użyciu różnych technik. W konsekwencji oprócz ubrań powstają również akcesoria oraz przedmioty codziennego użytku.

 Połączenie trzech inspirujących sił, nie mogło doprowadzić do niczego innego, niż wybuchu, który poraził nasz zmysły.

zdjęcia | michaelburkstudio.com

tekst | Monika Nowińska

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News