Czy już wkrótce będziemy spędzać wakacje w kosmosie? NASA wprowadziła do sprzedaży walizkę, idealną na wakacje na Marsie

Modelka i najmłodsza astronautka Alyssa Carson z walizką kabinową NASA

Turystyczne loty w kosmos zdają się być już coraz bliżej. Słyszymy o japońskich miliarderach, którzy już pakują się w… właśnie co? Czy w kosmos można zabrać walizkę? Horizon Studio odpowiada na to pytanie i wraz z najmłodszą, bo jedynie osiemnastoletnią, astronautką Alyssą Carson zaprojektowali walizkę z logiem NASA.

Walizka wprawdzie jeszcze do lotu w kosmos się nie przyda, ale na lot samolotem jest idealna. Wydana w dzień 50. rocznicy lądowania Apollo 11 zachowuje kolorystykę statku, dodatkowo jest wyposażona we wbudowaną ładowarkę, wygodne 360° kółka i twardą poliwęglanową obudowę. To oczywiście nie koniec gadżetów, dodatkowo każdy szczęśliwy posiadacz zostaje wyposażony w dostęp do Horizn GO, osobistego asystenta podróży, który pomaga lepszej organizacji.

To jednak nie koniec. Horizon Studio zapowiedziało plan projektu walizki dla astronautów, która ma być wzmocniona grafemem, podstawą elektromagnetyczną i inteligentnymi ekranami. Taka walizka, w kosmicznej cenie, byłaby dostępna za około 40,000 GBP. Są chętni?

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Tymczasem limitowaną edycję walizki M5 NASA, można zakupić na stronie Horizon Go, za około 650 funów.

Tekst: Olga Sawczuk

5/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News