Czy Joe znalazł nową ofiarę? Netflix opublikował zwiastun drugiego sezonu „Ty”

Serial „Ty” był bez wątpienia jednym z najchętniej oglądanych produkcji tego roku. Netflix właśnie udostępnił zwiastun drugiego sezonu i od razu mówimy – jest równie szalony, jak pierwszy.

Bez obaw o spoilery – nawet jeśli od premiery pierwszego sezonu minął już rok, wyjaśnimy, że fabuła serialu opowiada historię Joego (Badgley), który zakochuje się w Beck (Lail), dziewczynie, którą spotyka w księgarni, w której pracuje. Po zabawie w kotka i myszkę para rozpoczyna toksyczny związek. Joe izoluje Back od jej przyjaciół, kontroluje jej wiadomości, a do tego pojawia się morderczy (dosłownie) zwrot akcji.

Nowy zwiastun, z odpowiednią oprawą dźwiękową, czyli Creep od Radiohead, pokazuje, że Joe nie zszedł ze swojej socjopatycznej ścieżki. Chłopak zamienił Nowy Jork na LA, zmieniając imię na Will.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Trudno zacząć od nowa, gdy przez myśl przechodzą ci nieustannie wspomnienia. Ale to nowy ja – mówi Joe w zwiastunie.

Nasz nie do końca normalny bohater tym razem spotka dziewczynę o imieniu Love. Zwiastun zawiera właściwie wszystkie elementy, których można byłoby się spodziewać od tradycyjnej historii miłosnej… do pewnego momentu.

Drugi sezon Ty pojawi się na Netflix już 26 grudnia.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News