Czerwiec przywitamy muzycznym powrotem do lat 90. DJ TONKA zagra w Iskrze!

Dj w czapce za konsoletą

Czy może być lepszy prezent na Dzień Dziecka niż powrót do lat 90. w towarzystwie największych letnich hitów tamtych czasów? Sądzimy, że nie!

Klub Iskra już 1 czerwca zamieni się w prawdziwą mekkę klimatu muzycznego lat 90. Tej nocy zagra ikona klubowych klasyków tamtych lat – DJ TONKA we własnej osobie.

TONKA jest jednym z ważniejszych niemieckich DJ’ów i producentów swojego gatunku. Znany także jako Chip Tunes i Thomtastic. Związany z grupami Outrage, Space Cube i T’N’I, które wydawały dla takich labeli jak Force Inc czy R&S. Jego kawałki bywały inspiracją dla debiutującego ówcześnie duetu Daft Punk. Jego wkład w muzykę klubową jest nieopisany. Założyciel wytwórni Uplifting Records i Vivienne Records. Właściciel 40 000 płyt. W pewnym momencie nieco porzucił mainstream i zaczął wydawać dla bardziej undergroundowych wytwórni, jak Southern Fried, która należy do Fatboy Slima.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Tej nocy cofniecie się w czasie! Czyż nie każdy chiałby przeżyć jeszcze raz te najlepsze dni pełne niezastąpionego oldschoolowego house’u?

Poza główną gwiazdą wieczoru, niezapomniane doznania muzyczne zapewnią również: KOMAR, KĘDZIOR oraz I SAY MIKEY.

Start imprezy o 21:00. Bilety są dostępne już na Going (I pula: 10 PLN, II pula: 20 PLN). Obserwujcie także wydarzenie na Facebooku.

FINAL Czerwiec przywitamy muzycznym powrotem do lat 90. DJ TONKA zagra w Iskrze!

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News