10 artystów, których występy musicie zobaczyć podczas 20. edycji Mayday Poland

Oświetlona laserami scena

W tym roku kultowy festiwal muzyki elektronicznej świętuje swoje 20-lecie! Co czeka nas podczas tegorocznej edycji Mayday?

Już 10 listopada w katowickim Spodku, odbędzie się 20-sta edycja imprezy Mayday Poland. Na 3 scenach wystąpią najpopularniejsi DJ’e z całego świata, artyści z pierwszych edycji i nowatorskie Live Acty.

Pierwsza edycja MAYDAY odbyła się w katowickim Spodku w roku 2000 i była imprezą ponadczasową i nowatorską. Od razu stała się prekursorem dla sceny muzyki techno w Polsce i wywarła niesamowite wrażenie: na olbrzymim parkiecie w katowickim Spodku 3.500 miłośników euforycznie przeżywało nowe brzmienie. Rok później MAYDAY gościło już dwukrotnie więcej fanów i utworzyło nową kulturę młodzieżową, która dla wielu stała się stylem życia a impreza MAYDAY w Polsce stała się ważną̨ częścią̨ historii muzyki techno.

20. edycja Mayday to dla organizatorów ważny moment, wielkie wyzwanie i ogromne przedsięwzięcie. Od 20 lat przyciągają do katowickiego Spodka fanów marki Mayday. A jeżeli komuś mogłoby się wydawać, że na Mayday widział już wszystko, organizatorzy gwarantują, że w tym roku będzie inaczej!

Z tej okazji wybraliśmy dla Was 10 artystów, na których występy czekamy ze szczególną ekscytacją!

Bilety na Mayday są dostępne tutaj, a więcej informacji szukajcie na wydarzeniu na Facebooku.

1. Amelie Lens

Największe objawienie na scenie elektronicznej ostatnich lat a obecnie jedna z najpopularniejszych DJ-ek i producentek na całym świecie. Finezja dla oczu, raj dla uszu!

2. Carla Roca

Polska Królowa technicznych dźwięków ponownie zawita do katowickiego Spodka, aby obdarzyć Was niebiańskim bitem.

3. Dubfire

https://www.youtube.com/watch?v=hAuxf0Uiw4M

Jeden z bardziej kreatywnych Artystów na świecie, czterokrotnie nominowany do Nagrody Grammy. Jego dark house, techno oraz progressive house zagości w Spodku po raz pierwszy!

4. Dune

Pionier muzyki Happy Hardcore, od lat wierny swojej idei: muzyka elektroniczna jako treść życia. Are You Ready to Fly? Dokąd? Naturalnie w kierunku Rainbow to the Stars!

5. Fatima Hajji

Z wyglądu ładna i sympatyczna, pod względem muzycznym surowa i twarda. Techno dla wszystkich, którzy oczekują czegoś więcej!

6. Felix Kröcher

Jest gwarantem zestawiania dzięków pierwszej klasy. A ponieważ kocha Polskę, stał się dobrym i pewnym przyjacielem Mayday.

7. Len Faki

Techno w czystej postaci! Twórca uniwersalnych, ekscytujących i nowatorskich setów i remixów. Rozwijając unikalne brzmienie, stworzył własny muzyczny świat.

8. Taucher

Jego występy są pełne ekspresji a jego zagorzali fani uważają go za magika. Wyjątkowe miksujące zjawisko!

9. Westbam

Prekursor muzyki Techno i jego gorliwy promotor. Wielki Artysta. Uwielbiany w Polsce i wyczekiwany od lat. Max, witamy ponownie na MAYDAY!

10. Spartaque

Utalentowany, popularny, wartościowy i tym samym, bookowany na całym świecie. Kiedy gra ten DJ pochodzący z Ukrainy, nie jest możliwe, żeby stać spokojnie. Spróbujcie!

Zdjęcie wyróżniające: NOIZE

Rate this post