Czas na rachunek sumienia. Instagram ogłasza czyszczenie kont z fejkowych obserwatorów

Chociaż jakości życia nie powinno się mierzyć w lajkach i liczbie followersów, dokupywanie obserwatorów na Instagramie, korzystając z różnych ofert krążących po internecie, stało się dość popularną praktyką. Do teraz.

Jeśli macie konto na Instagramie od 2011 roku minimum, to pewnie pamiętacie, że kilka lat temu, miała miejsce podobna praktyka, polegająca na czyszczeniu wszystkich kont z fejkowych obserwatorów. Chociaż czasami jest to zupełnie nie nasza wina, że takowe konto nas zaobserwowało, niektórzy z premedytacją dokupowali sobie followersów, by ich liczba otworzyła przed nimi ścieżki do bycia influencerem. Zmiany nadchodzą, więc teraz każdy może zrobić sobie w głowie rachunek sumienia.

Instagram ogłosił, że wszystkie fejkowe polubienia, komentarze, a także obserwatorzy w ciągu następnych kilku tygodni będą systematycznie kasowani. Musicie wiedzieć, że praktyki typu: doklikiwanie lajków korzystając z aplikacji, czy dokupywanie obserwatorów jest niezgodne z Community Guidelines and Terms of Use Instagrama.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Po dokonaniu czystki, aplikacja poinformuje danego użytkownika, że z jego konta został usunięty sztuczny ruch i pojawi się także prośba o zmianę hasła.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News