7 cytatów od Stana Lee: największego superbohatera Marvela

Starszy meżczyzna siedzący z biurkiem

Wiadomość o śmierci Stana Lee odbiegła cały świat i nie ma raczej osoby, która nie kojarzyłaby, kim był Stan Lee.

A jeśli taka osoba jest, to zapytamy inaczej: a kojarzysz Spider-Mana, Hulka, Iron Mana, czy Thora? Właśnie. To właśnie Stan Lee jest ich ojcem. Urodzony w Nowym Jorku w 1922 roku był scenarzysą i produncentem komiksowym i filmowym, przesem wydawnictwa Marvel Comics. To właśnie dzięki niemu Marvel z niewielkiego lokalnego wydawcy, zmienił się w jednego z największych wydawców komiksowych na świecie. Stan zmarł w wieku 95 lat na zapalenie płuc i chociaż przyznamy, że to piękny wiek, to i tak – za krótko! Dla uczczenia pamięci tego, największego bohatera Marvela, przed Wami 7 cytatów prosto od Stana.

Wiecie, że moim mottem jest Excelsior. To dziwne, stare słowo oznacza – na koniec świata i jeszcze dalej ku większej chwale. To słowo jest na pieczęci Nowego Jorku. Bądź w ciągłym ruchu, a jeśli przyjdzie czas odejścia, odejdź. Nic nie trwa wiecznie.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


https://www.instagram.com/p/BqDCwHPhGDh/

Życie nie jest życiem, jeśli upływa bez wyzwań.

Często byłem zawstydzony faktem, że jestem tylko scenarzystą komiksów, podczas gdy inni ludzi budują mosty, czy ratują ludzi. Wtedy jednak zrozumiałem: rozrywka to najważniejsza rzecz w ludzkim życiu. Bez niej, mogłoby dojść do zagłady ludzkości. Jeśli czujesz, że dzięki temu, co robisz, potrafisz zabawiać ludzi, nie zmieniaj tego.

https://www.instagram.com/p/Bpr7mSJlawK/

Im więcej czytasz, tym lepszym gawędziarzem się staniesz.

Większość ludzi mówi coś w stylu: Nie mogę się doczekać emerytury, w końcu pogram w golfa. Czasami tylko golf zmienia się na jacht, czy cokolwiek. Powiem tyle: gdybym akurat grał w golfa, marzyłbym, żeb jak najszybciej skończyć grę, żebym mógł wrócić do wymyślania nowego filmu.

https://www.instagram.com/p/BoKmDNjBQRo/

Nie wiem, gdzie będę za pięć lat. Może będę produkował filmy albo sprzedawał jabłka na rogu. Nie mam pojęcia, ale wiem, że na pewno będę się świetnie bawił.

Z wielką mocą wiąże się wielka odpowiedzialność.

https://www.instagram.com/p/Bnof95Ql2eI/

5/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News