Conchita Wurst porzuciła ekscentryczny kobiecy wizurek i wypuściła elektropopowy album. Posłuchajcie „Truth Over Magnitude”

Mężczyzna ze spływającą po twarzy wodą

Conchita Wurst powraca w zaskakującej odsłonie. Tom Neuwirth, znany jako Conchita Wurst, znów zaskakuje i porzuca swój ekscentryczny kobiecy wizerunek. Po świetnie przyjętych albumach Conchita i From Vienna With Love, teraz jako debiutant w świecie electropopu, prezentuje nowy projekt Wurst.

Tom podkreśla kontrast między swoją dotychczasową muzyką a nowym projektem. Conchita to medialna ikona, prawdziwa diva, która tworzy medialny szum na całym świecie, od kiedy wygrała Konkurs Piosenki Eurowizji w 2014 roku.

WURST to z kolei bezkompromisowy debiutant, zafascynowany muzyką electro, który nie dba o niczyją opinię i tworzy seksowną, taneczną muzykę, przy okazji ujawniając więcej z osobistego życia Neuwirtha, niż było to kiedykolwiek możliwe w twórczości Conchity.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Tytuł albumu Truth Over Magnitude, którego pierwsze litery układają się w imię artysty, podkreśla, że twórca ceni autentyczność ponad wszystko inne i idzie swoją własną drogą. I taki jest jego nowy projekt – Wurst to elektroniczne, bezkompromisowe brzmienie, za którego produkcję odpowiada Albin Janoska, muzyka i teksty stworzone przez Evę Klampfer, oraz niebywała charyzma Toma Neuwirtha.

Album jest już dostępny we wszystkich serwisach streamingowych!

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News